şükela:  tümü | bugün
65 entry daha
 • kıbrıs savaşı döneminde denizaltında çalışmış olan bir subay tanıdığımız vardı , rakı masasında anlatmaktan en keyif aldığı anıları denizaltıyla aylarca yunan karasularında burunlarının dibinde gezmeleriydi. demem o ki , yunan komşularımız maalesef kıbrıs'ın ve kardak'ın travmasını atlatmakta hala güçlük çekmektedir . ha gündem değiştirmek için hükümet uçak vurur mu , vurur. hele o uçak bae gibi türkiye düşmanı ve nato ülkesi olmayan bir ülkeye aitse içinden geçer . burası akdeniz bae'nin boyunu hayli hayli aşan sular aman akıntıya kapılıp da yanlış hareketler yapmasınlar
 • anket sonuçları o kadar vahim demek ki..
 • batı yunanı iki defa gazlayıp üzerimize saldı. birinde denize döküldüler, kıbrıs'ta da rumları kullandılar kendileri de çıkamadılar karşımıza. batı şimdi yunanı yine gazlıyor, hiç kafa yok bunlarda aynı tezgaha düşüyorlar. şimdi peşlerine bi de arapları takmışlar. araplarla müttefik olacağına yalnız savaş, daha az kayıp verirsin emin ol.
 • bildiğim kadarıyla solotürk muharip bir f-16. gösteri haricinde standart filo görevinde. ebu yorgoya selamlarımla.
 • bahislerin yunanistan savaş gemisinin vurulması ile bae uçağının düşürülmesi arasında açıldığı durum.
  yunanistan x1,2
  bae x1,4
 • o değilde libya’da bulunan üssümüz bombalandıktan sonra saldırıyı yapanları biliyoruz doğru zamanda yanıtını alacaklar denmişti hükümet kanadı. saldırıyı yapan bae, birde ayağımıza kadar geliyorlar, zamanı geldi mi dersiniz?
 • cam ustaları mahallede camları kırsın diye çocuk salar ya mahalleye yunanistan da avrupanın üzerimize saldığı o çocuk oluyor. dayak yiyecek, geri dönüp abilerine şikayet edecek.
 • çok eski bir karikatür vardı aradım ama bulamadım. türkiye plajda güneşlenen bir insan olarak tasvir edilmiş, yunanistan ise onu rahatsız eden bir sivrisinek görünümündeydi. bu gidişle sanırım yunanistan sonunda şaplağı yiyecek çünkü bunu yapmaktan hiç vazgeçmeyecek gibi duruyorlar.
 • yarın akşam 21'de selanik'te beşiktaş'ın paok'la maçı var.

  bizim takım gitti ya savaş çıkar şimdi.

  bırakın şu yunanistan'la uğraşmayı. açın önce haris aleksiu sonra sezen aksu dinleyin sakinleşin.
 • bu yunanistan’ın kukla politikacılarında gram beyin yok, ulan ben yunan adalarına gidiyorum adamlar hizmette kusur etmiyor, kimseden bir düşmanlık görmüyorum. bu adamların derdi sıkıntısı ne acaba her fırsatta türkiye’yi provoke ediyorlar. şöyle bir düşünseler ya hollanda- almanya kavga ediyor mu? ya da almanya-fransa. adamlar bakıyor ticaretine, eğlencesine dalgasına. türkiye ve yunanistan güzel ilişkilere sahip olsa, turizm ve ticaret gelişse, savunma sanayine harcanan kaynaklar başka yerlere aktarılsa. izmir ve selanik ya da atina arasında her gün arabalı feribot olsa mesela, ne güzel olurdu. yıl olmuş 2020, neyin kafasını yaşıyorsun yunan, türkiye’ye beslediğin düşmanlık en çok sana zarar verir. tarihten bunu halen öğrenemediniz mi?
90 entry daha