şükela:  tümü | bugün
 • bu pazar, 12 numara organizasyonuyla yapılmak isteniyor. bundan önceki yürüyüşlere vs bakılırsa ve kadıköy'de oluşu da göz önüne alınırsa katılım yine yüksek olacaktır.
 • tahminlerim beni yanıltmıyorsa fenerbahçemizin en önemli gücü olan 12 numaranın yanında bir çok fenerbahçeli ünlünün destekleyeceği organizasyondur.
 • katilimin cok yuksek olacagini tahmin ettigim mitingdir, bakalim polisin tavri nasil olacak bu kez, en son cubbeli ahmet taraftarlarinin mitinginde ortada yoklarken trakya"da nukleer kalkan karsiti 3-4 ogrenciyi derdest ettiler adam basi 20 polis vardi heralde, taraftarin polisi pasifize hale getirmek icin tekbir getirmesi mi lazim diger dokunulmazlarin yaptigi gibi? fenerbahce"yi sahipsiz sanip ele gecirmeye kimsenin gucu yetmeyecek, fettos bu kez 3un 1ini cok fena alacak

  zoe: o degil de yuruyus yapacak taraftar, size giren cikan ne? fenerbahce kelimesini gorunce kirmizi gormus boga moduna giriyor bu bukalemunlarin hepsi
 • imkanım olsa katılmayı çok istediğim,canımdan çok sevdiğim takımımın sevdalılarının buluşacağı miting.

  imkanı olan her fenerbahçe'linin katılması gerekir diye düşünüyorum.

  zöge: aynı zamanda bazılarının oldukça zoruna giden mitingdir. üzülme hamsi,sizinle ilgili pankartlar özenle seçilecektir!
 • kime neye gözdağı veriyorlarsa artık... yüzsüzlüğün de bu kadarı amk.. sen şike yap, teşvik ver, hakem odası bas, futbolcu döv, yayın kablosu kes her türlü çirkefliği yap sonra da miting.. neyin mitingi amk?

  edit: kötüleyen sayısını mitinge katılım sayısı ile eş değer tutabiliyor muyuz?
 • içeriğinin ne olacağını merak ettiğim mitingdir.

  şike yapmadık mı diyecekler?
  yaptık ama bize acıyın mı diyecekler?
  kanun ne diyorsa o olsun mu diyecekler?

  görelim adalete olan inançlarını bakalım.
 • hala bazı anlama özürlülerinin fenerbahçe taraftarının şike yaptığını veya teşvik verdiğini sandığını görmemize vesile olan miting.

  bak güzel arkadaşım, eğer bu olaylar gerçekleşmişse "fenerbahçe'yi ligden düşürmeyin" diyecek 10,000 tane fenerli bulamazsın türkiye'de. bu kadar eminim. tribünden geliyorum ben ya, her maç oradayım. herkesin dili aynı: "suçluysak düşelim". kimsenin kendini kanundan üstün görme gibi bir derdi yok. kimsenin "şahıslarla kulübü ayrı tutalım" gibi bir söylemi yok. bu miting niye mi? cevabı belli: yargısız infaz

  belli kesimlerin gazetelerinde, tv'lerinde tek taraflı olarak, savunma hakkı asla ve katiyen gözetilmeden yapılan yanlı yayınlar kaç aydır aralıksız devam ediyor. üstelik bu süreç boyunca, sözlük de dahil her mecrada, mal bulmuş mağribi gibi atlayan bukalemunsporluların ortak söylemi şu: "şikeci camia". bu noktada takımına duyduğu sevgiyi rakibine duyduğu nefretin önüne çıkarabilmiş gerçek taraftarları tenzih ederim. bak arkadaşım, şike varsa da bunu yapan camia değil, birkaç adam. biraz önce söylediğimi tekrar edeyim, allaha şükür hak-hukuk bildiğim için o birkaç adamın hareketinin kanunlar önünde bütün kulübü bağladığının farkındayım, o yüzden de suç unsuru kesinleşirse verilecek cezaya da itirazım yok. ama kanun ayrı, vicdan ayrı. aziz yıldırım şike yaptıysa bu fenerbahçe taraftarını kamu vicdanında şikeci yapmaz, ama sen ısrarla, aylardır aksi yönde konuşup da ortamı gerersen, benim gibi en muhlis adamı bile çileden çıkartırsın. bu durumda elin iti kopuğu, serserisi napacak bilmiyorum. tff'nin bu sene uygulamaya koyduğu deplasman yasağını yıllarca kaldırmaması gerekiyor, bunun sorumlusu da kesinlikle fenerbahçe taraftarı değil. yöneticileri belki, ama taraftarı değil.

  işte bu miting bu yüzden. haksızlığa karşı. aziz yıldırım'ı değil, fenerbahçelilik kavramını savunma amaçlı. en azından ben böyle yorumluyorum. yemişim aziz'i de şekip'i de! onlar uçar fenerbahçe kalır.
 • neden yapıyorlar?

  ya abi gerçekten anlamıyorum, ya tamam daha yargılanma sonuçlanmadı, masumiyet karinesi bilmemne de, ulan görüyoruz işte bir iddianame var, bazı suçlar var, kimilerinin delilleri çok açık, kimileri hukuki olarak delil sayılmayabilecek şeyler falan filan, amına koyim hiç işkillenmiyor musunuz lan. kendi kendinize kaldığınız da yapmışlar galiba yazıklar olsun demiyor musunuz? gerçekten böyle fenerliler yok mu, varsa onlar neden yazmıyorlar ya da bu kadar az yazıyorlar. varsa onlar neden aziz yıldırım ve etrafındakileri 100 yıllık kulübü ne hale düşürdünüz diye çıkıp yürümüyorlar? nedir abi olayınız, neden fenerbahçe etrafında kenetleneceğinize, yanlış adamların etrafında kenetleniyorsunuz?

  neden böylesiniz lan?