şükela:  tümü | bugün
  • tamamını okuduğum, dünkü 23 aralık 2015 irfan home rezaleti hareketinden sonra sadece rast gele diyebildiğim rezalet.
  • eksi sözlüğün tüketici koruma platformuna dönüştüğünü gösterir. o kadar çaresiz durumdayız ki tek ve en güçlü tepkiyi verdiğini düşündüğümüz platforma yazmak zorunda hissediyoruz. kimisi dalga geçilecek sorunlar olabilir ama onun da bir sorun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ülkedeki ticari ahlakın özetini her gün açılan rezalet başlıklarından anlayabiliriz. bu ülkeyi bu hale getiren herkese ve bu hale getirmede destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, eserinizle övünebilirsiniz.
  • adam sherlock holmes çıktı yazacaklarınıza dikkat edin.
  • (bkz: hadi bakalım inşallah) diyerek querreryi desteklediğim rezalet.
  • o ofisi kullanan diğer firmaların ne düşündüğünü merak ettiğim olaydır.
  • ekşi'deki bütün rezaletleri okumaya çalışan biriyim, gördüğüm ender rezalet deşifresi bu rezalete aittir. dizi izler gibi okudum. querrery rezalet prosesini adeta nakış gibi işlemiş. üstüne bir de rezaletin lansmanı için bütçe ayırmış. ses kaydı almış, bütün silsileyi takip etmiş. pazartesi harbiden mahkemeye de giderse, şahane bir final olur. bize bunlarla gelin kardeşim.

(bkz: csi beşiktaş)

edit: geç de olsa gördüm meğer debe olmuş bu entry ve ilk entry uçmuş. merak edenler için: http://justpaste.it/regus_ofis_rezaleti * *
  • tamamını okuduğum rezalet. ayrıca bugüne kadar okuduğum rezaletler arasında ilk 5'e kesinlikle girer. çünkü organize bir takip ve dedektiflik işi barındırıyor. açıkçası arkadaşı tebrik ederim. kimseye 1 liranızı bile yedirmeyin.
  • amacı yerine umarım ulaşır dediğim rezalet.

organik arama yapısında firmanın kendi başlığının altında bu başlık çıkmış durumda. umarım google üzerinden biraz daha tıklama gelir de ana başlığın üstüne çıkar bu konu. adwords ile ilgili de malesef reklam politikasına uyan bir konu olmadığı için bunu başarmanız pek mümkün değil. başarsanız bile 1 saat içerisinde reklamınız sonlandırılır bilginiz olsun. google üzerinden bu başlığa organik hit geldiği sürece ana başlığın üstüne taşınabilir ama.
  • özet istesek ayıp mı olur dediğim rezalet.
  • rezaleti yaşayan suser in inadını ve hak arayışını takdir ettiğim silkelemedir.
    edit:benden önce özet gelmiş, kendi özetimi sildim.