• 2010 model volvo v50 dizel auto. 170binde. ama tıkır tıkır. far sensörlü ısıtmalı koltuklar cruise kontrol dizel ısıtıcı.
    25bine bırakıyorum. transfer alıcıya ait. ısveçte yaşıyorum. vergisi mergisini bilmem
  • düz vites opsiyonu ile çok daha iyi seçenekler olacağı kesin. bu fiyatlarda bulunabilecek otomatik viteslerin bir çoğu maalesef büyük ya da küçük sorunlar yaşatacaktır. ille de otomatik olacaksa; 92/96 peugeot ve mazda serileri, 96/99 renault clio, 92/94 honda civic, 92/96 opel corsa ve muadillerine yoğunlaşılabilir.

biraz arabadan anlıyor ve risk almaya değer diyorsanız yaş olarak eski ancak kalite anlamında zamanının en iyi opsiyonlarına yönelmeli otomatik vites için. bahsi geçen rakama şahsi tercihim 2000 model üzeri düz vitesli bir araçtan yana olurdu. 1,2 ya da 1,3 multijet fiat palio yakıt, kullanım rahatlığı ve ilerisi için elden çıkarma anlamında iyi bir alternatif olabilir.

bahsi geçen rakam ile dalga geçenlere tenezzül etmeyin. herkesin alım gücü aynı olmadığı gibi, mevcut duruma karşı tutumu da benzer olamayabiliyor.
  • vw polo, daihatsu applause, mazda 323, toyota corolla gibi 90'ların bir çok aracını barındıran geniş bir yelpazede bulunan araçtır.
  • otomatik araç piyasasını yaklaşık 1 yıldır sıkı takipteyim. bu fiyat aralığında kesinlikle dizel yada benzinli araç almayın. ilk filtremiz benzin + lpg olsun. 3 ay önce bu paraya araç bulmak daha kolayı fakat şuanda 1998-2000 arası corsa veya pejo grubundan birlaç araç alınabilir. ama eğer düşürülürse fiat palio 1.2 speedgear modeli veya honda nın her aracına tipine vs bakmadan almanızı tavsiye ederim. otomatik cidden sıkıntılı ve maliyetli iş . araba aldım demekle bitmiyor iş.sonuç olarak tavsiyem kesinlikle acele etmeyin.sabırla kriterinize uygun araç arayın elbet bulucaksınız.
  • sahibinden.com ‘da otomatik, 25.000 tl ve altı 847 satılık ilanı var. içlerinden mutlaka binilir durumda olan araçlar olacaktır.

arkadaşa 2-3 marka ve modelde yoğunlaşıp bir liste hazırlamasını öneriyorum. 9-10 araç belirleyip sahipleriyle iletişime geçilebilir. hatta ben 25.000 max diye arattım, biraz daha pahalı araçlar için pazarlık da yapılabilir.

yok el arabası al falan diyenlere boş verip, konsantre olmak lazım.

benim tavsiyem; toyota modelleri.
  • çevreci, sessiz (ekseriyetle), bakım maliyeti düşük bir seçenek için
    at arabası
  • tüm espriler yapıldıysa samimi olarak fikir vermeye geldim.
    bence yumurta kasa olarak bilinen hyundai accent 1.5 ov ilgili fiyat bandında alınabilecek en iyi seçenekler arasında. gerekçeleri ise şöyle sıralayabiliriz:

1- yedek parça fiyatları tofastan bile makul.
    2- lpg ile yakıt tüketimi konusunda en iyi noktalarda.
    3- evet karoser olarak hiç bir sağlamlığı olmasa da hem motor hem tam otomatik şanzıman bakımından gerçekten sorunsuza en yakın araçlardan biri üstelik bu ikilinin birlikte sunduğu performans fena sayılmaz.

alırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise şu şekilde sıralanabilir:
    1- torpido çatlaması kronik sorun bunu kafanıza takmayın. yeni torpido taksaniz bile çatlayacaktır.
    2- motorda yağ yakma, hararet gibi bariz bir sorun yoksa kolay kolay ciddi bir masraf açmaz rahat olun.
    3- şanzımanı otomatik şanzıman servisine gösterin.
    4- lastikler, lpg tankı, muayene gibi zorunlu masraflar bu arabada en yüksek masrafları içerir. bu konularda sorun olmamasına veya varsa pazarlığa dahil olmasına dikkat ediniz.
    5- eve dönerken emniyet kemeri takınız,zira bu araçtaki tek güvenlik donanımı bu.
  • alfa romeoya az arızalı diye tavsiye vermişler başlıkta. inanamıyorum ve daha da bi şey demiyorum. :)
  • gecen ay arkadasin babasina 24 bin tl'ye 2000 model peugeot 406 aldik. otomatik vites, benzin+lpg, ici cok genis ve oldukca performansli bir arac. dusunulebilir...
hesabın var mı? giriş yap