6 entry daha
  • bestasli arkadaslar alinmasin ama bence beraberlik kokuyor
  • genk’in beşiktaş’ın içinden geçeceği maç.
    not: beşiktaşlıyım.
  • sonunda kavuşacağımız maçtır
    koca ekim geçti, nerdeyse bitiyor, ekim ayını kombineye dahil etmemişler sanki
  • beşiktaş'ın vodafone park'ta bugüne dek oynadığı avrupa ligi maçları ve neticeleri;

beşiktaş 2-1 hapoel beer-sheva
    beşiktaş 4-1 olympiakos
    beşiktaş 2-1 lyon
    beşiktaş 6-0 torshavn
    beşiktaş 1-0 linz
    beşiktaş 3-0 partizan
    beşiktaş 3-1 sarpsborg

7 maç
    7 galibiyet
    21 atılan gol
    4 yenilen gol

bırak beraberliği neredeyse gol bile yemiyoruz.

ama oyuncu grubumuzun bu sezon maşallahı var. 50 maçlık iç saha lig namağlubiyetini antalya gibi can çekişen (o maç için) bir takım karşısında yitirmekten tutun da 45 yıl sonra izmir'de göztepe'ye yenilmek gibi harika işler başardılar. iç sahada 40 bin taraftarın zoruyla oynamaya tenezzül ederlerse yine kazanırız. ama bilmiyorum belki oynamak istemezler. sonuçta türkiye'de futbolculuk böyle birşey. canın istiyorsa oynuyorsun, canın istemiyorsa oynamıyorsun. yeşil sahada 20 milyonluk camiayı 10 tane ciddiyetsiz adam temsil ediyor. bu işin cilvesi bu.
  • bugünkü başkan teknik direktör toplantısı sonrası havasına girmeyi umduğum karşılaşma. şu an takım tat vermiyor maalesef. eksik çok takımda ama en büyük problem mental olan. adriano'nun yokluğu takımı çok etkiliyor, göztepe maçı felaket olsa da o maçta pepe, vida, adriano, adem yoktu onu da unutmamak lazım. beklediğim 11:

karius
    gökhan pepe vida caner
    medel tolgay
    quaresma adem babel
    love
  • forvette larin'in oynaması gereken maç.

türkiye ligi, uefa liginden daha önemli. bu nedenle uefa liginde bazı yedek oyuncular denenmeli. mesela göbekte medel, dorukhan başlanabilir. defansta fatih denenebilir. kanatta gökhan töre oynatılabilir. bunların hepsi olsun demiyorum ama şenol hoca'dan farklı bir bakış açısı görmek istiyorum artık.

özellikle göbekte oğuzhan, tolgay'dan birisini görünce kusma hissi geliyor artık.
  • özetler net bir bilgi vermez elbette, eyvallah da, şuna bakınca beşiktaş birbirine alışık, genç ve hızlı, daha kötüsü pasla ilerlemeyi çok iyi beceren tabanca gibi bir takımla oynayacakmış gibi görünüyor erenler. şu ana kadar bu sezon oynayacağımız en derli toplu rakip. bizimkiler en azından videoları iyi izlesin. belki bir şeyler öğreniriz, o da kardır.
    https://www.proximus-sports.be/…krc-genk?category=*

istatistiklere bakınca da iki oyuncu göze çarpıyor. birisi savunmadaki 23 yaşındaki joseph aidoo. hava topu üstünlüğü dolayısıyla caner ve quaresma'yla iyi anlaşacak gibi görünüyor. ikincisi de takımın en skorer, en asistçi ve en pahalı oyuncusu yine 23 yaşındaki leandro trossard. ben böyle maçlarda gökhan gönül'e güveniyorum ama arkası da sağlam olmalı.

işin iyi tarafı yine de genç ve görece tecrübesiz bir ekip ve alışık oldukları lig belçika ligi. bu maçta pepe ve adriano tipi tecrübeye ihtiyaç vardı. belki bir güzellik olur da oynarlar. atiba'yla ilgili alınmış karar içinse çoktan çıkıp özür dilemiş olmaları gerekiyordu. bari adamdan özür dilesinler.

mac sabahi: sakatlığa sevinilmez tabii ama trossard'ın olmaması beşiktaş için iyi haber. yalnız babel ne ara, nasıl sakatlandı, orasını anlamadım.
  • umarım kazanıp üzerimizdeki kara bulutları bir nebze de olsa dağıtırız ancak takım çok kötü,motivasyon yerlerde,takım içi iletişim zayıf ve formsuz oyuncu sayısı fazla. bence zor maç ama her vurduğun gol olsun beşiktaşım.
  • babel, pepe ve ljacic yokmuş, yaprağı yedik geçmiş olsun.

yine 10 numarada oğuzhan, stoper vida-roco forvet desen zaten allahlık. üstüne tek gol opsiyonu babel de yok.

karius
    gökhan vida roco caner
    medel tolgay
    q7 oğuzhan lens
    love

şu takımın gol yememesi hele de genk gibi golcü bir takım varken karşımızda mümkün değil gibi gözüküyor. şu kadroyla bir puana birşey demem şahsen.
  • şehir dışına çıkmak zorunda olduğum için 115. blok vip biletimi gişe fiyatının altına satmak zorunda olduğum maç
630 entry daha
hesabın var mı? giriş yap