şükela:  tümü | bugün
  • amazon bütün dünyada böyle çalışır. 1 saat, 2 saat bile fiyat iner çıkar. o sırada fiyat sana makul geliyorsa alırsın ya da almazsın. amazon zorla kimseye bir şey satmaz.
    olmayan rezalettir.
    edit: fiyattan memnun değilsen iade politikası da çalışır. iade eder, yenisini yeni fiyattan alırsın.
  • trendyol sen misin kardeşim?
  • evet senin almanı bekliyorlarmış :) şaka gibi pırıl pırıl bomboş zihinler var.
  • 598 tl'ye alsaydın 721 liraya alana vay enayi nasıl geçirdim diyecektin. rezalet felan yok sen çakallık derdindesin çiçeğim
  • sözlük tarihinde görülmemiş rezalettir.
    evet görülmemiştir.
  • amazon türkyie'ye geldiğinden bu yana böyle bu. indirimde gördüğüm ürünleri bu sayede çok uyguna aldım ve aldıktan sonra fiyatlarının arttığını gördüm. zaman zaman da sepete attığım şeylerde fiyat artışı olduğunu görüyorum öyle durumlarda almıyorum. durum tamamen senin insiyitafinde. bazı ürünlerdeyse bazı bedenler indirimde oluyor. o zaman da benim bedenim niye indirimde değil diye üzülmek gerekebilir. biraz şans biraz kısmet. aynı ürünü ucuz fiyattan satın alıp diğerini iptal edebilirdiniz zannımca.
  • mantıklı aslında. böyle algoritmalarla daha çok satış yapabilirler. eğer bu doğruysa rezalet puanım 7/10 olur. ama iade edebilme kolaylığı olduğu için puan 4/10'a düşer.
    iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

edit: böyle hayatın içinden bi konuda dahi niye kavga ediyorsunuz lan? niye kimse insan gibi tartışmıyor olm?
  • istersen fiyat düşürecekleri günü, saati ilan etsinler. ne dersin?
  • pardon ama cidden sana özel bir durum olduğunu düşünecek kadar safmısın? sen almamış olsaydında o fiyat değişimi olacaktı. saniyelik olaylar bunlar senin kafan basmıyor demek ki.

amazon sitesini her bilgisayarda ister windows ister mac değişik browserlar önce google da ürün arama sonra amazon direkt inkognito amazon ziyaret ettim fiyatlar hep aynı. kendim test ettim.
  • amazon'un insanı keriz yerine koymasıdır. bir de adamı eleştirmişler amk sığır sikleri.

olm siz nasıl bir malsınız? bir elektronik dükkanına girsen, hoşuna giden bir telefonu alsan, sen çıktıktan 1 saat sonra dükkan aynı telefonu arkadaşına yarı fiyatına satsa yine de bir şey demeyecek misiniz? dersiniz muhtemelen.

"kardeş tam sokamadın, biraz daha domalayım daha iyi geçir" dersiniz. amk salakları sizi.