şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: konu dışına çıkılıp tacizden, tecavüzden, pedofiliden bahsedilmiş. adem ve havva'dan konuşulmuş. ne alaka? ama henüz daha annesini becermek isteyenlere özgürlük hakkında bir tek kelime edilmemiş. buradan ekşi sözlük zeka seviyesini ve tartışma düzeyini rahatça görebilirsiniz. elit olmak böyle bir şey değil. ibneliği savunmadan da elit olabiliyorsunuz, biri bunlara söylesin artık.
    ayrıca şahsımı çomarlıkla, pedofiliyle itham edenler olmuş. bırakın beni tanımıyor oluşunu, belki yazdığım entry'lerden birine dahi rastlamadan hakaret edebilen ergenleri pist dışına davet ediyorum. orada havlayıp, anladığınız dilden tartışabilirsiniz.
    tekrar ediyorum bak bilal'e anlatır gibi. konumuz özgürlük. erkeğin erkek ile ilişkiye girmesi normal ve özgürlük ise, bunu savunanlar, insanların kendi anne-baba, abi-abla'larıyla ilişkiye girmelerine nasıl bakıyorlar?

şu an duyurusunu yaptığım yürüyüştür. saat 21:00'da yine taksimde yapılacaktır.
    böylece halkımıza, bu yüce yürüyüşe katılarak özgürlükçü düşüncelerini ve şereflerini somutlaştırabilecek bir imkan sağlanmış olacak ve geri kafalı, bağnaz, töreci zihniyete karşı bir serzeniş gerçekleştirilecek. yürüyüşün kemik kadrosunu annesiyle ve kız kardeşleriyle veya babası ve erkek kardeşleriyle yaratıcı fantazilerle ilişkiye giren insanlar oluşturacak.
    yürüyüş tarihini onurlu lgbt yürüyüşüyle aynı güne almamın sebebi; buraya katılacak özgürlükçü arkadaşların bu eylemden sonra ensest eyleme rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamaktır.
    annesi ile ilişkiye girenler veya ilişkiye girmek isteyenlere özgürlük isteyenler lütfen bu yürüyüşü es geçmesinler. çünkü bu, lgbt'den daha büyük bir sorundur günümüz türkiyesinde.

ironiden anlamayan nesil çektirsin gitsin.

not: onurlu lgbt yürüyüşü taraftarı arkadaşları özellikle davet ediyorum. böylece gerçeklik ile ne kadar içli dışlılar görelim.
  • keşke olsa da , katli vacip şerefsizler tek sıra halinde imha edilse !!!

gg edit : anasıyla cima eden hamam böceklerini kast ettim.
    hamam böceklerini imha edin ! pis böcükler.
  • çok değil, materyalistler tarafından 20 yıl sonra "hayvanlarda da ensest var, demek doğal ve evrimin parçası" diyerek savunulacak yürüyüş. altına da evrimağacından "işte ensest ilişkiye giren hayvanlar" videoları eklenir ve kapanış gerçekleştirilir. şimdiden entry girelim ki ömrümüz olursa tarihi bir vesika olarak gösteririz.
  • türkiye'nin %40'ının falan davetli olduğu yürüyüş.

(bkz: kuzenle evlenmek)
  • tum insanligin kardes kardesi birbirini becererek cogaldigina inanan, babasi uyurken onun koynuna girip cocuk sahibi olmasini saglayan kiz cocuklarinin oldugu dinlere inananlar tarafindan garipmis(!) gibi lanse edilmeye calisilan yuruyustur.
  • yetişkin insanların özgür iradeleri ile karşılıklı gönül rızası içinde yaşadıkları cinsel ilişki ile dünyada, özellikle ülkemizde daha çocuk yaşta taciz tecavüz vakaları ile başlayıp çocuğu töre ve ahlak kisvesi altında öldürüp ortadan kaldırmak veya akıl sağlığını bozup hayatta kaybolup gitmesiyle son bulan ensesti bir tutan gerizekalının versus yaratma çabasından öte bir şey değildir... oldu da öyle bir yürüyüş düzenlendi diyelim ve bu yasal hale geldi... inan o yürüyüşte kendi ideolojinden, dini ve siyasi inancından o kadar çok insan görürdün ki aklın şaşardı... aklınca aşağılayıp yok saymaya çalıştığın diğer yürüyüşten ve onları destekleyenlerden bir kişi dahi göremezdin o yürüyüşte hatta karşı yürüyüş filan düzenleyecek insanlar da yine onlar olacaktır...
  • +50'mle orada bulunacağım yürüyüş. sülalemi sikiym. nefret ediyorum hepsinden.