şükela:  tümü | bugün
  • bambaşka bir gün olacaktır.
  • her türlü şeye gebe bir gündür.
    bekleyip görelim.
  • inşallah hayırlara vesile olacaktır.

pek umut yok ama...
  • türkiye ekonomisinin çökeceği gündür.
  • recep tayyip erdoğan'ın başkanlıktaki ilk günü olabilir lakin kemal kılıçdaroğlu ne olursa olsun istifa etmez.
  • tam 2 ay sonra bu saatlerde akp'nin meclis çoğunluğunu kaybettiğini, chp'nin de meclis çoğunluğunu kaybettiğini, recep tayyip erdoğan'ın yüzde 51 ile cumhurbaşkanı olup türkiye'yi ip,hdp,sp ve mhp ile yönettiği bir güne uyanacağız.
  • akp kazanirsa merkez bankasinin butun kozlariyla dovize mudahale edecegi gun olacaktir. yani cok iyi bir alim firsatinin basladigi bir hafta yasayacagiz.

sonrasi malum.
    goklerden gelen bir karar vardir.
  • bir önceki günün seçimleri nasıl neticelenirse neticelensin bir şeyin başlangıç günü olacak. hiç iyi şeyler olmayacak. aslında akp ve rte'nin seçimleri kaybetmesine yönelik umudum var, yok değil fakat türkiye'nin geleceğine dair olumlu yönde hiçbir umudum yok. ne bırakacaklarını düşünüyorum, ne de seçimi kazanırlarsa her şeyin düzeleceğini.
  • 72 yaşında kalp ve tansiyon hastası babama;
    15 yıl önce doktor sağlığın için içkiyi, sigarayı yasakladı. ve 5 yıl önce bana “şu adamdan kurtulalım bir kadeh rakı içeceğim” demiştin. işte bu güzel haziran gününde baba-oğul tam 15 yıl sonra kadeh tokuşturacağız baba.
  • güzel bir gün olacak.