• geceye bir başlıkta benden olsun.

beklenen açıklamadır.
  • “adam kazandı” diyerek yenilgiyi kabul etmiş, fox’ta ismail’in dediğine göre. hadi herkes evine yarın iş var.
  • resmi sonuçlar gelmeden açıklama yapmamakta haklı. görevliler oylara sahip çıksın bu gece uzun olacak.
  • oy sonrası mücadelesine seçmeni kadar inanmayan muharrem ince’ye ait açıklamadır.

manipülasyon dediniz, okullarda seferber olduk, torbaların peşinden koştuk. hevesimizi manipüle ettiniz mk.
  • (bkz: bekliyoruz)
  • çok geçtir. o açıklamayı şimdi yapmalıdır.
  • birisi muharrem'e söylesin; "oy çalma veya sahte oy işlemi tutanaklar tutulmadan önce yapılır. yani o 'koruduğun' oy zaten manipüle edilmiş oydur." yani "atı alan üsküdar'ı, tutanaktan önce geçiyor. sen de 'vay be ne güzel geçti? tutanakta yazıyo' diyosun." afferim bay muharrem.

muharrem'in derdi belli ki chp genel başkanlığı'ymış. ne zaman kurtulacağız acaba kendi küçük çıkarları için kitleleri manipüle eden "liderlerden."

git bari başkan yardımcısı falan ol da ağız tadıyla küfür edebilelim sana. hayır ben gene ederim de chp seçmeni senin ne kadar aşağılık bi insan olduğunu anlamayabilir. bari açıktan belli et de chp'ye oy veren bütün arkadaşlarımla birlikte sövelim.

çok ayrıntılı bi yorum yapmayacağım. zaten açıklamasını da çok ciddiye almıyorum. önemli olan teslim olmuş olması. ne bahane sunarsa sunsun. ne politika anlatırsa anlatsın. ne atar yaparsa yapsın. teslim oldu bay muharrem.

tarih affetmeyecek. ben zaten affetmeyeceğim. affeden de pişman olacağından emin olabilir.

tarihin en çapsız kayıklarınlarından biriyle okyanusa açılmaya çalışanlara yazıklar olsun. kendi filikamızla onun peşinden giden bize duble yazıklar olsun.

her kim ki kendi sağından medet umarsa, unutmasın ki o sağındakinin de sağı mutlaka vardır.
  • geç kalınacak bir açıklamadır.
  • yarin da konusma iptal oldu derlerse neler olur mesela?
    hic bir sey olacagini sanmiyorum. gecmis olsun, umarim sagligi yerindedir
  • adamı nasıl tehdit ediyorlar kim bilir.
hesabın var mı? giriş yap