şükela:  tümü | bugün
 • pandemiyi sebep göstererek vatandaş hakkını gaspetmekte tereddüt etmeyen firmaların bir başka rezaleti.

  satın aldığım ürünü kaybeden kargo firmasıyla 20 gün boyunca yüzlerce dakika telefonda kavga ettim ama bu sürede ürünü satan gittigidiyor satıcısı mesajlarıma cevap dahi vermedi, arayınca da haa öyle mi olmuştan ötesine geçmedi.

  ödeme süresi dolduğu için arayıp gittigidiyor'dan ödemeyi dondurdum ama sürekli süreniz doldu, ödemeniz yapıldı mesajı aldım. dün aradım ödemeyi iptal ettirdim ama bu sabah tekrar aktarım yapılmış.

  bu mu gittigidiyor'un bize sağladığı güvence? bize güvence vereceği yerde ürünü 3 hafta süründüren firmanın cebini dolduruyor beyefendiler.

  en son sorduğumda teslimat yapılmış dendi. ulan kime yapılmış, cihazı kuracak servise yapılmış bana mı yapılmış? kaldı ki ürünü denemek için de sürem var normalde ama pandemi var ya, zor günler falan fian üçkağıtçılara sebep mi yok.
 • gittigidiyorda satıcı olarak da alıcı olarak da işlem yaptım. alıcıyı neredeyse %100 koruyan bir sistemleri var. ancak sizin başınıza bir aksilik gelmiş.

  tanım: rezalettir ve umarım gittigidiyor hatasından döner.
 • işin komiği, gittigidiyor'a yaptığının hatalı olduğunu kabul ettiremedim. asla kabul etmiyorlar. hala bu yaptıklarını utanmadan savunuyorlar. biz parayı sen onay vermeden gönderdik ama sıkıntı çıkarsa iade prosedürü başlatırsın sıkma canını diye cevap verdiler. benim söylediklerimden anladıkları anca bu, yapay zeka işte.