şükela:  tümü | bugün soru sor
 • takdir edilmesi gereken adamdır ! birliktelik yaşamasa da gönül ilişkisine girmiştir.başlığın tam hali "25 kadınla gönül ilişkisi yaşayıp onları dolandıran adam" olacaktı.

  mersin’de, kendisini ’doktor’ ve ’akademisyen’ olarak tanıtıp gönül ilişkisi yaşadığı kadınları dolandırdığı iddia edilen ilkokul mezunu mustafa k. (40) yakalandı. hakkında 18 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenilen ve freud’un kitaplarını okuyarak psikolojik analiz yaptığını itiraf eden zanlı cezaevine konuldu.

  --- spoiler ---

  iddiaya göre, polise giderek dolandırıldığını bildiren a.g. isimli kadın, "kendisini akademisyen olarak tanıtan ve gönül ilişkisi yaşadığım u.a., kredi kartımdan 4 bin 399 tl para çekmiş. sunum yapacağını söyleyip tablet bilgisayarımı da aldı. kendisini bir daha görmedim" diye ifade verdi. bunun üzerine asayiş şube müdürlüğüne bağlı yankesicilik ve dolandırıcılık büro amirliği ekipleri, şüpheliyi yakalamak için harekete geçti. dolandırıcının ilkokul mezunu mustafa k. olduğunu öğrenen polis, şüphelinin kadınlara kendisini doktor, akademisyen ve mühendis gibi tanıtarak gönül ilişkisi yaşadığı 25 kişiyi dolandırdığı ve çok sayıda sabıkası olduğunu saptadı.

  mustafa k.’nin kent merkezindeki pozcu semtinde görüldüğü bilgisi üzerine bölgeye giden ekipler, şüpheliyi dolmuşta yakalayıp gözaltına aldı. sorgulanmak üzere emniyete götürülen mustafa k. hakkındaki suçlamaları kabul ederken, kadınların psikolojik hallerini çözümleyebilmek için psikanalizin kurucusu sigmund freud’un kitaplarını okuduğunu itiraf etti. hakkında dolandırıcılık suçundan 18 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis ve 46 bin 160 tl para cezası bulunduğu da öğrenilen mustafa k. işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine konuldu.
  --- spoiler ---

  http://www.hurriyet.com.tr/…iliskiye-girip-41011067
 • freud okuyarak fraud yapan adam.
 • ben de freud okudum. 25 kadın düşüremedim. neden?
 • bizim kadınları çözmek için freud okumasına gerek yok ki. kendisini doktor, akademisyen olarak tanıtması yeterliymiş zaten. hiç bir değer yargısı olmayan, ne istediğini bilmeyen, tek parametresi 'para' olan türk kadını sığlığına, freud fazla.
 • kadınların psikolojik hallerini çözümleyebilmek için psikanalizin kurucusu sigmund freud’un kitaplarını okuduğunu itiraf eden dolandırıcı.

  kaynak
 • freud, yaşasaydı bu adama asistanlık teklif ederdi.

  freud bile o kadar düşürmemiştir. *
 • (bkz: fraud)
 • tecavuzculerin 3-5 yil yatip ciktigi ulkede 18 yil mi ne almis dolandirici. tamam hirsizlik suc eyvallah da fetoculer ve tecavuzculer bu adamdan daha mi masum? oyle 3000-5000 lira gibi kucuk dolandiricilik faaliyetlerinin cezalarinin bir kismi para cezasina cevrilmeli bence.
 • sabah sabah kahkaha attıran haber.

  çok seviyorum bu ülkeyi. başka ülkede yaşayamam. adamdaki vizyona bakar mısınız? freud okuyor, kadınları etkiliyor ve paralarını alıyor. yurtdışında olsa eminim daha çok dikkat çekerdi.