şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle başlamış, meşhur özentiliğimiz olan black friday kampanyasıdır.
    sinema, tiyatro, konser, show'lar vs.
    hadi bari bu sebep olsun da gidin.

biletix kampanyası

edit: biraz da bilgi vereyim. kampanyalı etkinliklerde bir sürü 1 tl'lik bilet var.
    bu 1'likler bittikten sonra da yine black friday adı altında aynı etkinliğe %50-70 oranlarında indirimli biletler var.
    ama ödeme ekranına bir türlü gelemiyoruz yoğunluktan.
    alan çıksın, kasıyor.
  • bilet alınamayan kampanyadır.

11:01'da denemeye başladım. çift kişilik bilet almak istediğimde, bilet satın almak istediğiniz kategoride (yani kampanya) yan yana 2 koltuk bulunmamaktadır şeklindeki uyarı mesajından sonra tek kişilik bilet almayı denediğimde de istediğim kategoride (yani kampanya) boş koltuk kalmadığı uyarısını aldım.

11:15 itibarıyla kampanya bileti seçme şansı bile kalmamıştır zaten.

belki de bazı şeyler sadece reklamdır diye düşündürtmüştür..
  • az önce erdal beşikçioğlu'nun tüy kalemlerine bilet bakarken 132 lirayı görüp kaçtığım site değil mi o yahu?
  • göstermelik kampanya.

iki bilet secince yanyana bulunamadı diyor. ulan konser ayakta zaten. ben giderim yanına bi şekilde sen dert etme. tek bilet secince de istediğiniz kategoride bilet yok diyor. pehh.
  • yalandan 1 tl ye bilet dağıtıyoruz diye mail atmış firma. girdim seçtim bileti "üzgünüz! geçerli teslimat yöntemi için uygun süre olmadığından işleminize devam edemiyoruz." falan filan gibi tırı vırıdan bir mesaj döndü. tahmin etmiştim vermeyeceğini de mail geldiğinde tıkladım baktım yani ne kadar süre geçmiş olabilir ?

hayır neden yalandan, vermeyeceğin biletler üzerinden kampanya , kara cuma indirimleri yapıyorsun ki ? ne gereği var böyle bir düzenbazlığa ?