şükela:  tümü | bugün
  • aynı patlama sesini gaziantep üniversitesi yakınında olduğum için bende hissettim. ama henüz ajanslarda bir şey yok, ve umarım bu kez yanılırız...
  • ibrahimli bölgesinde kuvvetli hissedilen patlama sesidir
  • fatih mahallesinden duyuldu. görüş alanımda birşey yok inşallah ciddi bir durum söz konusu değildir.

edit: tugay'da helikopter hareketliliği yaşanıyor
  • tam uykuya dalacakken beni yerimden zıplatan patlama sesidir. yalnız üniversiteden baya uzaktayım.

edit : gazikent'teyim.
  • doğalgaz patlaması olduğu yönünde haberler var. yeditepe'de vuku bulmuş.
  • karataş, ibrahimli, emek, sigorta, düztepe taraflarında da şiddetli bir şekilde hissedilmiş, binaları titreten patlamadır. yeditepe mahallesinde olduğu söyleniyor. basında ise hiçbir hareketlilik yok. ülke yansa dizi yayınlamaya devam edecekler.

00:22 - helikopter sesleri duyuyorum. umarım her şeyi yanlış anlıyorumdur.
  • kötü birşey olmamasını dilediğim patlamadır.

dün adana bugün gaziantep. bazı orospuçocukları hakkari'de, şırnak'da, diyarbakır'da patlatacak yer bırakmayınca başka illere musallat olmaya başladılar.

ohal de olduğumuzu da tekrar hatırlatmak isterim. bazıları ab ye tehdit savuracağına ülkenin içinde neler oluyor bunları bilmeli.
    edit: sonic boom muş neyse ki.
  • yeditepe mahallesinde olduğu söyleniyor. henüz ne olduğu belli değil.
  • gaziantep mi??? heee tamam o zaman...niye şaşırmadım acaba???? ulan ne hale geldi güzelim sanayi memleketi, 780.000 km2 vatan toprağının her yeri canım ciğerim politikası güdüyorsan bursa ne ise antep'te o olmalı , edirne ne ise kilis'te o olmalı, tamam bu patlamanın terör saldırısı olduğu belli değil ama her sene binlerce yabancı iş adamlarının ziyaret ettiği canım antep niye patlamalarla anılan bir şehir haline gelsin???
  • yeditepe mahallesinde oturuyorum. camları titretecek bir patlamaydı. yaklaşık yarım saat oldu. herhangi bir ambulans, itfaiye veya polis hareketi yok.