*

şükela:  tümü | bugün
  • az önce duyduğum son derece güçlü patlama sesidir. oturduğum koltuk titredi sesin şiddetinden. inşallah yanlış duymuşumdur.
  • aynı patlama sesini gaziantep üniversitesi yakınında olduğum için bende hissettim. ama henüz ajanslarda bir şey yok, ve umarım bu kez yanılırız...
  • mahalledeki herkesin pencereye cikmasina sebep olan patlamadir.
    konum ibrahimli bolgesi

edit: bolgeden helikopter kalkti baglantisi varmidir bilgim yok

sahinbey belediye baskani twit atti sikinti yok diyor ama bana pek inandirici gelmedi *

* buyuk sehir belediye baskani resmi makam aciklamalarini bekleyin diyor. bekliyoruz efendim acaba ne diyecekler.
    * valilik aciklama yapmis **
  • ibrahimli bölgesinde kuvvetli hissedilen patlama sesidir
  • fatih mahallesinden duyuldu. görüş alanımda birşey yok inşallah ciddi bir durum söz konusu değildir.

edit: tugay'da helikopter hareketliliği yaşanıyor
  • tam uykuya dalacakken beni yerimden zıplatan patlama sesidir. yalnız üniversiteden baya uzaktayım.

edit : gazikent'teyim.
  • yazılan yerler antep'in ayrı uçları. allah muhafaza meteor mu düştü ne oldu biri bilgi versin!
  • doğalgaz patlaması olduğu yönünde haberler var. yeditepe'de vuku bulmuş.
  • karataş, ibrahimli, emek, sigorta, düztepe taraflarında da şiddetli bir şekilde hissedilmiş, binaları titreten patlamadır. yeditepe mahallesinde olduğu söyleniyor. basında ise hiçbir hareketlilik yok. ülke yansa dizi yayınlamaya devam edecekler.

00:22 - helikopter sesleri duyuyorum. umarım her şeyi yanlış anlıyorumdur.
  • (bkz: ışid)
    (bkz: daeş)