şükela:  tümü | bugün
 • yurtiçi ve yurtdışından katılacak firmalar olduğu açıklanan ihaledir. süresi 4+1 yıl, ücret de 600 milyon dolar (oha) diye konuşuluyormuş.
 • içimizdeki arapların kazanacağı ihaledir.

  (bkz: digiturk)
 • ihaleye yabancı şirketlerin de gireceği açıklanmıştır. ihaleyi alıp platformlara pazarlamayı mı düşünüyorlar, yeni platform mu kuracaklar bilemedim dediğim ihale. çok çetin geçeceği kesin.
 • tüpçünün"6 tane teklif var,600 milyon dolar" gibi söylemleri, tamamen piyasayı arttırmak için esnaf mantığı adı üstünde tüpçü.
  ayrıca beın sports'un dıgıturk'u aldığını düşünecek olursak, bu ihaleyi onlardan başka kimsenin alamayacağı kesin.

  (bkz: arap yağı bol bulunca taşşaklarına sürermiş)

  (bkz: para var huzur var)
 • yıllık 600 milyon dolar verip bu ligi alacak firmada 6 gram akıl yoktur.
 • bein sports'u tanıyorsam alacaklardır. ancak 600 milyon vereceklerse kesinlikle "acıdıkları" ve ikili ilişkilerin güzell.. yok ne güzelliği "muhteşemliğinden" vereceklerdir. bein an itibari ile bünyesinde bütün ama cidden bütün büyük liglerin, kupalarının, uefa organizasyonlarının ve hatta fifa organizasyonlarının, en önemli tenis... offf.. kısacası içinde spor olan ve ilgi çeken tüm organizasyonların yayıncısı.

  ancaaaak aldıkları ürünü dünyaya pazarlama konusunda da aslında bir numaralar ancak türkiye ligi işte tam burada kendi ayağına sıkmış durumda. sıkıcı oynanışı, doldurulamayan statları, berbat zemini, sürekli her kararın altında aranan buzağıları ile ve şu an aklıma gelmeyen birçok eksi yanları ile bu lige 600 versen ne yazar 1 milyar dolar versen ne yazar? sonuçta yine zengin olacaklar menajerler, muhtelif spor yorumcuları, dünya şartlarına göre iyice aşırılaşacak futbolcu maaşları... yani para dert değil çünkü asıl sıkıntı kullanımında.

  keşke bir çılgınlık yapıp tv8 alsa. açıktan yayınlasa ama her tarafı reklam olsa ben razıyım. hatta yanında türkiye birinci liginin haklarını da alsa. yemin ediyorum ortalıkta ne lig tv'si kalır ne ntvspor ne aspor vs... hepsi çöp olur çöp.
 • süper lig'de bu balığı yiyecek kimsenin olduğunu düşünmüyorum.
  (bkz: 25 kasım 2016 süper lig lüfer ihalesi)