şükela:  tümü | bugün
  • saat 19.00’da başlayacaktır.
  • oynanan pozitif futbol, yakalanan ivme ve taraftarın girmiş olduğu hava bozulmazsa şikecileri kevgire çevireceğimizi düşündüğüm maç.
  • sezon vizyonu galatasaray'ı yenmek, fenerbahçe'ye yenilmek olan bir camianın maçlarını tahmin etmek zor değil.

fenerbahçe en kötü haliyle bile beraberlik alarak çıkar sahadan.
  • uzun yıllar sonra feneri yeneceğimiz maç olarak düşünüyorum. ha şu da var biz ne kadar iyi oynasak bile yenemiyoruz feneri, fener ne yapıyor ediyor bir beraberlik golü atıyor. artık bu talihsizliği ve fenere karşı maç anındaki gerginliği kırıp yenelim istiyorum, hadi inşallah.
  • hamsilerin "şikecileri kevgire çevirecekleri maç" olacakmış. bu hamsiler her sene böyle bol keseden atarken fener daha 10. dakikada bir tane saplayınca sinirden birbirlerini sikmeye başlıyorlar. o yüzden "kevgire çevirirken" dikkat edin, saçınız başınız dağılmasın.
  • saat 19'da başlayıp 21.45'ten önce bitecek maçtır.
  • fenere karşı son galibiyetini en son 2010'da alan ts'nin muhtemelen yine kazanamayacağı maç.
    mayıs 2010'da kupada, ağustos 2010'da da ligde yenmişler, ondan sonra ya fener kazanıyor ya berabere bitiyor.
    hatta bir ara 6-7 maç gol dahi atamamış trabzon.
    şu anki ortam da yüzde 70 fb galibiyeti, yüzde 30 beraberlik(yüzdeler benim tahminim) için gayet uygun.
  • iki vasat takımın mücadelesi olacaktır.
  • fenerin karısıyla yapacağı maç.
  • fenerin karisinin feneri sikertecegi mac.