• haklı bir isyan.

olum niye sayfanın sonuna atıyonuz lan? kafanız mı güzel?
  • çaylağım ama girmiyorum ulan entry, girmiyoğğğruuuuuumm!!!
  • reklamla alakalı olduğundan emin değilim, çünkü ben sadece sayfanın sonunu ve yazı yazma kutusunu görüyorum. reklam daha altta kaldığı için görmüyorum.

ama her ne maksatla yapılmış olursa olsun uyuz bir şeydir.
  • vasat bir durumdur. sanırım kaliteli insanların soğumasına sebep olacaktır.
  • umarım bir hatadır ve saçma sapan bir sebeple yapılmamıştır. kriz geçireceğim çünkü her seferinde yukarı çıkmak için.

hataysa çabuk düzeltin lütfen, yukarı çıka çıka sinirlerim yıprandı.

hala aklıma hatadır diye geliyor, bir insanın bunu bilerek yapma şansı yok.
  • entry yazdığımız textbox'a;

autofocus="false"

diye bir değer atandığından, ancak bu şekilde bir değer olmadığından kaynaklanmıştır.

<textarea autofocus>

veya

<textarea>

yazmanız lazım. bkz: w3schools

---
    olmayan false değeri verdiklerinden hata olduğu bariz de, sevgili kanzuk masraf olmasın diye kendi yazıyor kodu galiba. ben bile günlük 100 kullanıcılı sitemi önce test edip sonra deploy ediyorum.
  • sırf bu reklamlardan dolayı daha az sinirlenmek için daha az vakit geciriyorum sitede. ama kime söylüyoruz ki bascavusun essegi konuşuyor burda
  • okuyan üç beş kişi kaldı onları da kaçıracaksınız. aferin. açgözlülüğünüz sonunuzu getirmesin.
  • peşin edit: sayfayı alttaki entry kutusuna hala atıyor. ben sadece entry kutusuna attığında kocaman reklam görmek istemeyenler için bunları paylaştım. sorun hala devam etmekte.

sayfayı alta attığında reklamı görmek istemiyorsanız çözümü basit olandır.

telefonda engellemek için uğraşmadım ancak bilen birisi yeşillendirirse sevinirim. belki bunun için app yapılmıştır ancak dediğim gibi pek uğraşmadım.

chrome kullanıcıları için adblock plus

chrome'a ekleyin, tüm sitelerdeki reklamlardan kurtulun. bazı işgüzar siteler kapatmazsanız giremezsiniz diyorlar ancak açtığım 100 sitede 1 tane falan denk gelmiştir.

mozilla kullananlar için adblock addon'u

kullanmadığım için bilemeyeceğim. chrome kullanıcısıyım.
  • iyice ticaretin tanımının yapılmasını gerektiren hede dir.
hesabın var mı? giriş yap