• mehmet aydin sen misin?
  • yazarın geçmiş entry'leri okunarak ciddiye alınmaması gereken bir dikkat çekme yöntemi olduğu kanaatinin getirilmesi zor olmayacak sözde kampanya. varolan bir başlık varken kendine özel başlık açması da zaten bu durumu kanıtlıyor.
  • hayalim (bkz: sözlüğü terk et)
    edit: imla
  • katılım konusu biraz muğlak bırakılmış, akıllara "yazarların gelip burada hayallerini anlatması mı bekleniyor nedir?" sorusunu getiren, şu an için ilgi görmemiş, şüpheyle yaklaşılması gereken olay.
  • (bkz: here goes nothing)

hayalim annemin yaşadığı evin içini yaptırmak. tek seferde hepsini yapmak istiyorum. toplam 50.000 tl tutuyor. 30.000 tlsini biriktirmiş durumdayım. 20.000 tl lazım. kendi durumum çok kötü değil, doktorum ancak çok fazla kredi borcum var. babamı emekli etmek adına borcunu ödemek için yüklü bir kredi aldım. o yüzden geri kalanını biriktirmekte ciddi sıkıntı yaşıyorum. inanmak da zorlansam da yazmak istedim. elbette ki inanılmaz acil bir durum da değil.

not: böyle bir şey olursa evin tadilatının fotoğrafları atılacaktır.
  • hadi be sözlük ahalisi. benim de hayalimi gerçekleştirin. bmw m3 istiyorum anasını satayım. ama temelli değil. onun bakımına, ıvırına, zıvırına gücüm yetmez. şöyle 3-5km topuklayım, iki drift atayım yeter.

(bkz: ağır garibanlık)

edit: m3 yoksa (bkz: 1967 model shelby gt500 eleanor) olabilir. illa m3 şart değil yani. maksat (bkz: go baby go)

tarza bakılırsa ya (bkz: ali ağaoğlu) ya da (bkz: taha özer)
  • türkiye gibi insaların açlıktan nefesinin koktuğu (birazcık mübalağa) bir ülkede yapması çok zor olan kahramanlık. zira hayali gerçekleştirmeye sponsor olacak insan bulmak çok zor. illaki de gerçekleştireceğim diyorsan sevgili sözlük, şansımı ilimden irfandan yana kullanıyorum. yurt dışına resim okumaya gitmek istiyorum, sıkıyorsa bana burs bağla sözlük! hayır yani anlamıyorum bizim neyimiz eksik, bizden neden bir picasso, bir dali çıkmasın? inanın kendim için değil ülkem için, her şey sizler için.kendim için bir şey istiyorsam namerdim.
    edit: sadece başlığı okuyup entry girdim, sonra ilk entry'i okudum. tünelin ucu troll'e çıktı. ben diyorum sanat, ilim, irfan adam diyor eskort. neyse sözlüğe entry, evrene mesaj gitmiş olsun.
  • kredi kartı borcumu kapatmak istiyorum.
    not:2.500 tl .
  • 1+1 ev >>> 60 bin kayme lazım.
  • bir çaylak olarak üniversiteden sonra yurtdışına taşınmak istiyorum avrupa ülkeleri olursa daha iyi olur yardımcı olabilecek fikir verebilecek varsa fikirlerini bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap