şükela:  tümü | bugün
588 entry daha
  • yolcuya şiddeti hiçbir şekilde meşrulaştıramazsınız. aptal mısınız lan siz. uberi koruyacağım diye maksadını aşan şeyler söyleyemezsiniz. empati yoksunu embesiller ancak bir yakınının başına gelirse anlar bunu.
  • yukarıda arkadaş yazmış, resmen tezgah bu. kadının iğrençliği, şerefsizliği kıyafetinden ses tonundan küfürlerinden belli zaten.. "ben sizi destekledim", "ananın şeyi var" gibi kelimelerle aslında amacını belli etmiş.

taksici olayları bu kadar haber olmazken bunun bu kadar haber olması da tezgahlanmış, güzel iş.

ayrıca şoför kardeşim; burayı okuyorsan söyleyeyim. defalarca kez hakaret var sana karşı, kesinlikle o kadın bundan ceza alacak..

ayrıca darp da ettiğine dair kesin net delil olmadığına eminim. kadın zaten kameralardan yüzünü bu yüzden saklıyor. kendi tırnaklarıyla yüzünü falan çizecektir, aha da görürsünüz. ayrıca darp edilen insanın sırtı toz içinde olmaz. belli ki yerde yuvarlamış kendini.

hayır madem darp edildin bir erkek tarafından; yüzünü neden gizliyorsun. sol göz tarafında yeni bir çizik var onu gördük.

en can alıcı noktası ise; tüm çirkefliğiyle adamı tahrik etmesi. şoför nezaketini bozmamak için herşeyi yaptı, insan olan dayanmaz o kadar şeye. şoför arkadaşa geçmiş olsun diliyorum.

dayanamadım eki:

darp edildiği iddia edilen kişinin (insan diyemiyorum kendisine) "halk dostu, yardımsever" sarı taksi ile oraya getirilmesi de çok hoş bir davranış olmuş. canlarım ya, kıyamam sizlere.

yüzünüzü gizlemeyin, öğrenelim. kimliğiniz nedir? kızının da yüzünü gizlemişler. neden?? kocanız, damadınız taksici mi, bu zırvalığı ne için yaptınız? ayrıca madem uçağa yetişecektiniz, neden ruh haliniz öyle değildi? olay uçağa yetişmekse, neden kavgayı uzattınız?

olay paraysa eğer şoför "300 lira ben vereyim yeter ki inin" dediğinde neden inmediniz???
  • hem über şoförüne hem de psikopatın kızına üzüldüm.
    psikopatın kızı mırın mırın bir şeyler diyor belli ki annesi adına utanmakla meşgul. allah sabır versin böyle bir anne tarafından yetiştirilmek çok korkunç bir deneyim.
    psikopatın karşısındaki konuşturmayıp boş boş bağırması bir yana adamın anasına küfür ediyor. über şoförü çok sakinmiş.
    darp edildi denilen kadının da yüzünde en ufak bir çizik yok. kameraları görünce yüzünü kapatıyor.

geçen ben de überle gittiğim yerin dönüşünde 2 kat fiyatı görünce çağırmadım direkt kapattım uygulamayı. böyle saçma bir olay bir takside olsa muhtemelen taksiciler tarafından linç edilmesiyle sonuçlanırdı. neticede kazanan gene über.
  • bu tarz kadınlardan, en psikopat adamlardan bile çok korkarım, insanin hayatını sikerler ağızlarıyla. uber şoförü çok sakin davranmış yine o kadar hakarete rağmen, vallaha burdan atlayip istanbul'a gelip uber kullanasım geldi, bende pozitif etki yaratti video.
  • "ananın şeyi var" ve "napacaksın" replikleri ile ---birtakım kötü sıfatlar--- bir kadın içeren görüntülerdir.

kendi okumaz ama kızı buraları okuyorsa o utanır belki annesinin yerine.
  • o susmak bilmeyen ağıza vuran eli ben öperim. helal reis.
  • uber e karsi taksiciler tarafından kurgulanan bir olay oldugunu dusunmekle beraber uber surucusunde en ufak bi hata göremiyorum,adam ilk 30 saniyede indirmedigi icin suclu sayilabilir ancak,kadin asiri sinir bozucu ve tesfik edici sekilde hakaretlerle konusuyor.

umarim ubere darbe vurmak icin bu masum vatandasimizi suclu çıkarmazlar.
  • taksicilerin diz cokup tovbe edecegi goruntulerdir... bence izleyen taksiciler de uberi destekliyordur artik.

bi de video 2 dk ama izlerken zaman gecmek bilmedi sanki kadin hala konusuyor kulagimda cinliyor yarabbim bu ne abovvvv...
  • kadın alenen taksicilerle anlaşmalı.
  • taksici karısı binnaz.
374 entry daha