şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • üst edit: bakan bir kaç seferdir açıklamaların hepsini kağıttan okuyor. söylediği şeylerin %90’ını kağıda bakmadan da söyleyebilir bence. sadece unuttuğu yerlerde kağıda baksa daha güzel olur diye düşünüyorum.

bu akşam sağlık bakanı ve milli eğitim bakanı’nın karşılıklı olarak yayına çıkıp soruları yanıtlamasıyla gerçekleşecek olandır.

edit: başladı.

edit2: “hastalığa karşı en büyük koz yakalanmamak” dedi.

edit3: fahrettin koca’nın açıklamalarından çıkarımlarım şunlar;

1- mustafa kutlu ve tolstoy okuyun
    2- sigara içmeyin
    3- tedbir alın.

edit4: ziya selçuk’un açıklamalarından notlar;

1-uzaktan eğitime devam edilecek
    2- 30 nisan’a kadar uzaktan eğitime devam edilecek
  • birbirlerine ve ilgili kişilere tesekkür edip, okulları belirsiz süre askıya aldık diyecekleri yayındır.
  • salgın türkiye’ye sıçradığı günden beri “yüzyılın taşağını” geçiyorlar milletle.

bu öyle bir millet ki hala alkışlıyor, hala “adamlar daha ne yapsın” diye soruyor...

beni artık salgın korkutmuyor. bu zır deli, büsbütün karabudun kalmış cahil kuru kalabalık korkutuyor.

bizim hakikaten duaya ihtiyacımız var... biz allah’a kalmışız...
  • sayın cumhurbaşkanımıza ve sayın bakanımız berat’a teşekkür ediyoruz diyeceklerdir.
  • açılış
    birçok ülkeden iyiyiz
    tüm kurumlarımızla mücadele ediyoruz
    maliye bakanına teşekkür
    sağlık çalışanlarına teşekkür
    cumhurbaşkanına çok teşekkür
    hayat eve sığar
    kapanış
  • midem kaldırmadığı için proton pompası inhibitörü almak zorunda kalmama sebep olmuş yayındır.
  • toplantı akışı ;
    1. cumhurbaşkanına teşekkür
    2.bakanların kendi aralarında teşekkür etmeleri
    3. yine cumhurbaşkanına teşekkür.
  • sokağa çıkma yasağı beklemeyin. zira açıklama yapan sağlık bakanı ve milli eğitim bakanı