şükela:  tümü | bugün
  • 25 mart 2020 tarihinde bornova küçük şeyler anaokulu müdürü selami korkmaz isimli şahsın bir twitter kullanıcısına gönderdiği sapıkça mesaj, bize güvendiğimiz kurumlarda görev yapan insanların zihniyetlerini acı bi şekilde tekrar göstermiştir. aşağıdaki ekte tüm görselleri bulabilirsiniz. umarım hak yerini bulur ve bu adam bakacak yüz, çalışacak yer bulamaz.

https://twitter.com/…tatus/1242648270209458179?s=21mesajlara buradan ulaşabilirsiniz

okulla nasıl bir ilgilisi var diyenleri aşağıdaki linke bakmaya davet ediyorum

buyrun
  • anaokulunun değil bireyin rezaletidir.. bir şekilde orada çalışan eden insanlar zaten şok olmuşlardır ama bireylerin sapıklıklarını o kurumla da anılacak kişilere yansıtmamak gerekir..

haa adama gelince.. bu nasıl bir mesajdır.. üstelik de açık hesapla, korkusuzca.. birilerinin hackleyip rezil etmek için yaptığını da düşündürmüyor değil.. ama bununla beraber böyle sapıklar da yok değil.. aslı astarı ortaya çıkacaktır yakında.. iğrenç ama..

edit: ''nasıl kurumu bağlamaz'' diye yazanlar oldu.. ben kurumu bağlamaz yazmadım, yukarıda duruyor, okuyun.. ''bireylerin sapıklıklarını o kurumla da anılacak kişilere yansıtmamak gerekir'' yazdım.. bugün sen işinde çalışırken, fabrikanın sahibi küçük bir kızı taciz etse, x fabrikası skandalı diye duyururlarsa rahatsız olursun.. burası bir anaokulu, orada öğretmenler var.. böyle söylenmesi oradaki insanları da yaralar dedim.. yoksa elbette benim de çocuğum olsa bugün gider alırım oradan, ama öğretmenlerine laf gelecek bir şekilde başlık açıldığı ve içerik ona geldiği için yazdım.. türkçe bir cümleyi bu kadar açıklatmak da.. neyse..
  • "i"ler ı olmuş olmasin. başka türlüsünü aklım almiyor. allah kahretsin.
  • hacklendiğini sanmadığım sosyal medya hesabının rezaletidir. rezalet puanı 10/10
  • bir anaokulu müdürünün bile kadar sapık ve ahlak yoksunu oldugu bir ülkede normal genclerin yetişmesi hayli zor.