şükela:  tümü | bugün
  • boş yapacağı konuşmadır.

edit: tahmin ettiğim gibi, dosta korku, virüse güven veren açıklamalar oldu.
    ben her sabah işe gittiğim sürece, senin yaptığın her açıklama bomboş olacak.
    ihtiyat akçesini damadınla birlikte yerel seçim zamanı hiç ettiniz.
    o para, böyle zamanlar için lazımdı.
    şimdi böyle boş yapmaya devam et.
  • “öncelikle şahsıma teşekkürü bir borç bilirim” şeklinde başlayacak açıklama.
  • yeni dünya düzeni'ne hazırız derken, senin kafandaki düzenle dünya düzeni aynı şey değil...
    tedbir almış. ülkenin kefen parasını bile yandaşların ve kafa kesen çöl artıkları için harcayarak mı tedbirliydin.

seninle aydınlık yarın filan olmaz.
  • erken yatacağım için dinlemeyeceğim konuşma, yarın iş var.
  • dünya bu krizden sonra aynı dünya olmayacak, ülke olarak bu fırsatı değerlendireceğiz dedi ya la adam.
    yüz binlerce, belki milyonlarca insanın hastalanmasını, sakat kalmasını ve belki on binlerin ölmesini fırsata çevirmekten bahsetti gerçekten, inanıyorum.

edit: imla
  • reyizin yüzüne malayla estee lauder double wear sürüp samsung ön kamera güzellik ayarını %100 yaparak videoya aldıkları tuhaf bir eser. adamcağız galadriel gibi parlıyordu, çıplak gözle uzun bakamadım.
  • sokağa çıkma yasağından sadece ekonomik sebeplerden korkmuyor.
    teknik ve idari olarak sokağa çıkma yasağı ordu'nun işidir.
    o kısım soğuk terletiyor.
  • banttan yayınlanan sesleniştir. ayrıca reis sığınaktadır. green screen denilen teknoloji kullanılmıştır arkaplan için.

merak ettiklerinizi cevapladım, saygılar.
  • ulusa seslenmedi ki, bildiğin allah'a seslendi.

biz vatandaş olarak ondan, o da allah'tan yardım istiyor.

bakalım nereye varacak bu işin sonu.
  • "mesaimize devam ediyoruz, evde kalın, dua edin, paket hazırladık" diyeceği konuşmadır.

aynısını birkaç saat önce tweet atmıştı zaten.