şükela:  tümü | bugün
 • sözleşme tarihim olan 09.05.2020 tarihinden önceki bir tarihte d-smart internet ve tv aboneliği için başvuru yaptım. binada yeterli port bulunmadığını, beklememiz gerektiğini, yeterli port olması durumunda bizi arayacaklarını söylediler. sonrasında port açıldığında bana geri dönüş yapıp interneti bağlayabileceklerini haber verdiler. 09.05.2020 tarihinde d-smart internet ve tv aboneliği için evime d-smart görevlisi 2 personel geldi. yarım saat boyunca evde tüm priz ve internet soketlerini söküp internet tesisatının yeterli olmadığını ve bina girişinden ev içine ilave kablo çekilmesi gerektiğini söylediler. bu iki personel 2 gün sonra pazartesi günü internet kablosunun çekileceğini ve tv kurulumunun yapılacağını söyleyerek sözleşmeyi imzalatıp gittiler. asıl süreç bundan sonra başlıyor.

  pazartesi günü gelen giden olmadı. aynı gün müşteri hizmetlerini aradım. servis kaydı açıldığını söyleyerek gün içinde yetkili personelin bize ulaşacağını söylediler. ertesi gün olduğu arayan olmadı, yeniden müşteri hizmetlerini aradığımda aynı şeyi tekrarlayıp bu kez yarın kesin arayacaklar şeklinde bir cevap verdiler. ertesi gün oldu yeniden arayan olmadı. 6 günün sonunda arayan olmayınca, yine müşteri hizmetlerini arayıp şikayet tarzında ve biraz da öfkeli biçimde konuştum. ardından ertesi gün bir personel gönderdiler. personelin geldiğini kapıda gördüm, hatta camdan seslenip buraya mı geldiniz dedim. yukarı bakıp cevap vermedi, kapıda biraz oyalandıktan sonra eve bile uğramadan gitti. daha sonra arayıp uzun uğraşlar sonucu personele ulaşınca bize şöyle cevap verdi, “abi ben başka bir bölgeye yönlendirildim, bu benim işim değil. size başka bir arkadaş bakacak” dedi ve gitti.

  ardından her gün müşteri hizmetlerini arayıp hizmetimi iptal etmek istediğimi söyledim, bana iptal etmem durumunda 260 tl cayma bedeli ödemem gerektiğini, bu sebeple ayrılmamamızı ve sorunu çözeceklerini söylediler. 1 hafta boyunca her gün 2 kez aradığım müşteri hizmetleri sürekli geçiştirerek servis kaydı alındığını söylediler. en son bayram arefesi 23.05.2020 tarihinde personelin geleceğini sms ile bildirdiler fakat şaşıracaksınız yine gelen olmadı.

  sonuç olarak 15 gün içerisinde toplamda 35 kere d-smart ile görüştüm ve sorunumu çözmediler. her seferinde hizmetini almadığım bir abonelik için iptal etmem durumunda 260 tl cayma bedeli ödeyeceğimi söylediler. bayramın ikinci günü hala beklemedeyiz.

  internet sözleşmesi

  uydu sözleşmesi
 • d-smart'a abone olmak daha büyük rezalettir.