şükela:  tümü | bugün
 • eastern turkey is western armenia pankartı taşıyan gruptaki ermenilerden birine tepki gösteren türk'tür. hem o pankartlar nedir arkadaş?

  işte türkiye'nin doğusu ermenistan'dır, türkiye 1915'in hesabını versin vs gibi istekler dillendirildiği sürece türkiye soykırım falan demez buna. büyük felaket'in acısını paylaşan birisi olarak ben de demem.

  ayrıca senin karabağ'da hala ne işin var ermeni postalı diye sorarım.
 • saldırı göremediğim hareket.

  sanırım bir amaçla türk bayrağı elinden alınmış kişi, -normal olarak- bayrağı geri alıyor.
 • yorumlarda fena giydirmisler. bizim ulkemizde turk kadar zalim(cruel as a turk) ya da cold as turk filan deyimler varmis.

  sahsi gorusum bizim eleman adamin elindeki bayragi kurtarmaya gitti. durduk yere saapmiyor.
 • ermeniye saldıran değil, o ermeni tarafından yere atılan türk bayrağını yerden kaldıran türktür.
 • "yerden kalkmayarak şov yapan amca" şu an hastanededir. kaynak:kızı

  "my father attended the demonstrations in new york city for recognition and awareness of the armenian genocide and the 1.5 million victims that were killed 100 years ago. as my father was crossing 3rd avenue in manhattan to join friends and family, he was attacked by a turkish protestor. the turkish protestor forcefully pushed him into the street onto fast moving traffic. he was then hit by an oncoming vehicle, breaking both his legs. ambulances arrived as he was rushed to the hospital, where he remains now.

  the turkish protester was arrested by the new york police department who were present and witnessed the entire act.

  my father is presently undergoing a surgery at the new york presbyterian hospital. he will be unable to walk an undetermined time due to this malicious act. please support me and spread awareness as we bring this protestor to justice.

  any act of this matter is immoral, especially considering that it was done during the demonstrations for the recognition of 1.5 million armenians who were murdered by the ottoman turks.

  please keep him in your prayers and ı urge you to stay safe during all the protests and commemorations as clearly our neighbours are still violent, heartless and vicious 100 years later!" -jenny balabanian
 • saldiri falan goremedigim olay. benim tek gordugum kutsal turk bayragini korumaya calisan bir abimiz. muhtemelen bayrak zaten abimize ait. eger oyleyse ermeni amca bayragi calan bir hirsiz oluyor ki bu durumda az bile yapmis. ama bunu video'da goremedigimiz icin cok da yorum yapmak istemiyorum.
 • az yapmış adamdır.we want castiss diye bağıran ibnelere çıkarıp sallasa alın size castis diye içimin yağları erirdi.
 • utanmaz herifler, tersi olsa ortalığı birbirine katardınız, ermeniler ise saldırıya karşı hiç bir şey yapmıyorlar, şundan bile utanmıyorsunuz,

  biri de bana özelden "ameliyat parasını talep etmemiş mi" diye aklınca espri yapıyor, işte bu kadar ikiyüzlüsünüz!

  sizin biz ne olduğunuzu hrant dink öldürüldüğünde sosyal medyada yazdığınız ırkçı mesajlardan bilmiyormuyuz sanki, gerek yok 1915'in soykırım olduğunu sizin gibilere ispat etmeye, sadece burada bu konu üzerine yazmayan ama eminim tartışmaları okuyan insanlar da bir nebze de olsa bir soru işareti oluşturabilirsek ne mutlu bize,

  son olarak kimsenin türklere saldırdığı yok, bizim davamız türkçülük üzerinden ırkçılık yapanlarla...
 • ekşisözlükte de ucuz bayrak edebiyatının tuttuğunu gösteren olaydır. amk git toplan başka yerde kendi gösterini yap, türkiye'de görüyor palalı dostlarının nasıl saldırdığını öyle saldırıyor davar. eline bir de bayrak alıyor ki buradaki sığırlar gibi sığırlar savunsun kendini. türklerin gösterisine bir ermeni ermenistan bayrağıyla gelse orada linç ederler adamı, medeni şekilde duruyor elemanlar..
hesabın var mı? giriş yap