şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 25 nisan 2015 tarihinde saat 1025 civarı sağ motorundan alev çıkararak boğaz üzerinden marmara istikametine giden uçaktır . gaziosmanpaşadan net bir şekilde görülmekte olup flightradardan bakılırsa şu uçak gibi duruyor :

http://www.flightradar24.com/thy1ud/6177129

heyecanla başlık yanlış açıldı milan-ist uçuşundan emin olamadığım için kimseyi panikletmemek adına başlığı düzeltmeye çalışıp beceremedim . modlar bir zahmet .

edit : şu başlıktaki yanlışla dalga geçen arkadaşları allah ıslah etsin . evimin az ötesinden motoru yanan bir uçak geçti diyorum . uçuşu tesbit ettim ancak o heyecanla başlığı açarken son anda kimseyi panikletmemek adına fikir değiştirdim. düzeltememişim diyorum . daha ne diyebilirim.
  • ters giden bir şey olduğu kesin . çıplak gözle gördüğüm uçakla flightradarda tahmin ettiğim uçak aynı ise şu an deniz üzerinde ve çok yavaş .
  • inmek üzere .
  • indi .
  • dha son dakika geçti.

aha link

fotoğrafta geldi aha
  • indiği yeri bir tuhaf görmemle düştü sandığımdır. hava alanının dışında görünüyor uçak. flightradar'a da güven olmuyor azizim.
  • piste araçlar doluşmuş gibi. uçağın son konumu ise pist değil, havaalanının birkaç kilometre kuzeyi gibi görünüyor.

caps
  • yanlış gördüğümü zannetmiyorum , insanları gereksiz paniklettimse özür dilerim . başlığı açarken tahmin ettiğim uçuş ismini yazmaktan son anda vazgeçtim . başlıktaki çuvallama bundan kaynaklandı . ama sağ motorundan alev çıkaran uçağı gördüğüm anda flightradarda bu uçak vardı .
  • doğru tahmin etmişim . milano istanbul uçağı . şu an istanbulun üzerinde uçak yok . kimseye izin verilmiyor sanırım .
  • bakım-onarım ekibi teknolojiye değil de allah'a emanet ediliyor sanki .....