şükela:  tümü | bugün
  • ne direnişi olduğunu merak ettiğim direniş. ne yani amaç ne? daha format, formatı geç imla bilmeyip bu kadar yaygara koparmak da ne bileyim djdsjzsm
  • mesajlaşma önemli tabi.. bırakınız yapsınlar!!!

edüt:

mesajlaşma geliyoo.. hadi yine iyisiniz

(bkz: #67793257)
  • yeter lan yeter entryme kadar geldi .... gece 02:45 kingdom of heavenı 6.kez izliyip ah eva vah eva diye ağlıyorum lan bir el atın...
  • davanız davamızdır çaylaklar yürüyün
  • belki direk yazarlık değil ama belirli bir seviyeyi geçen çaylaklar, mesaj atabilsin. böyle bir imkana kavuşmaları güzel olabilir.
  • ön edit: şu (bkz: #58120339) entry çaylak onay listesinin işleyişi hakkında -sanırım- yetkili bir abi tarafından yazılmış. okumanızı tavsiye ederim.
    ------

çaylakların bu başlık altında bile tanım yapmadığını gösterir ironik direniş.

dost acı söyler çaylak kardeşim...
    format bu sözlüğün bence her şeyi. adamlar defalarca yazmışlar formatın şeklini şemalını. sözlükte formel tanım yapmanız beklenmiyor, subjektif olmak yeterli. kötü yazan yazarları görüp onlar gibi olmayın. bahsettiğim kişiler troll değil, bence troller bu işin tuzu biberi, eğlence kısmı. asıl işi boka çevirenler youtube, facebook vs yorumları gibi entry girenler, küfür yazanlar, bir şeylere lanet edenler.

çaylakların iletişim yöntemlerinin geliştirilmesi gerektiğine destek veriyorum fakat çaylakken bile formatı sallamayanların direnmesini haksız buluyorum.

bir tane de benden:

--- spoiler ---

sıralama algoritması ve mesajlaşma sistemi adına desteklediğim direniştir.

muadil ilac muamelesi goren insan
    --- spoiler ---
  • " yazarcizerokur okuyoruz dostum buradan yazdıklarınızı. yazmaya devam edin" diyerek katıldığım başlıktır. biraz cesaret, biraz umut, belki biraz gülümseme her seye değer.
  • yerden göğe haklılar ;onlar sabırla beklerken son 10 ay içinde 8000 aktroll alındı.ssg niye kaçtı buralardan bi düşünün bakalım.