şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çaylaklarımızın şikayetlerinin farkındayız ve hak veriyoruz. söz konusu taleplerinin önceliklerimizin arasında yer alan, hedeflerimizle örtüşen geri bildirimler olduğunu ve çözümü için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

  bir süre önce algoritma onayı ile çaylaklık sırasında yıllarca bekleme zulmünün önüne geçmek için önemli bir adım attık. halen geliştirmekte olduğumuz algoritma ile birlikte sizlerin geri bildirimleri üzerinde çalışıyoruz. bunun için mevcut sistemi baştan sona değiştiriyoruz. böylece, çaylak kullanıcılarının onay için uzun süren bekleyişlerinin önüne geçen kolektif ve otomatik bir sistemin kısa zamanda hayata geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. ayrıca, çaylaklarla mesajlaşmayı da açacağız ve çaylaklardan mesaj almak istemeyenlere buna ilişkin bir seçenek de tabii ki sunacağız. aydınlık günler yakın.
 • argümanı kes, en çok fav atanlar çaylaklarmış.

  hafız işte o yüzden çaylaksın. kediye yapılan eziyet ile alakalı başlığın ikinci tanımı; ''allah belalarını versin !!1!''.

  300 adet senin kafadan insan da bu tanımı favlıyor.
 • ne direnişi olduğunu merak ettiğim direniş. ne yani amaç ne? daha format, formatı geç imla bilmeyip bu kadar yaygara koparmak da ne bileyim djdsjzsm
 • (bkz: kim takar yalova kaymakamını)

  edit: basligi acan che2 adli caylak, 2. entry'i de kendi girmis ve toplamda da 8 tane entry yazarak flood'un allahini yapmis.
  ve bu kisi yazar olmayi hakettigini soyluyor, gercekten de ilginc...

  * ayni baslikta yazan baska bir caylaga bakalim ve tekrar dusunelim: "fular atin la fular atin hisss gozluklu kizlari orgutle bi sey deniycem."
 • mesajlaşma önemli tabi.. bırakınız yapsınlar!!!

  edüt:

  mesajlaşma geliyoo.. hadi yine iyisiniz

  (bkz: #67793257)
 • yerden göğe haklılar ;onlar sabırla beklerken son 10 ay içinde 8000 aktroll alındı.ssg niye kaçtı buralardan bi düşünün bakalım.
 • troll yuvasını genişletmeye bir adım daha yaklaşmış bulunmaktayız. herkese hayırlı ve uğurlu olsun.
 • hepimiz çaylak sırasından geçtik,hepimiz 2 yıla aşkın süre bekledik.sizin de sabretmeniz lazım.zaten eski değeri kalmamış ve trol yuvasına dönmüş sözlüğe girmek için neden bu kadar çabaladığınızı çaylaklığınıza veriyorum.ayrıca bir dipnot belirmem gerekirse çaylak olduğunda yaşadığın o sözlük heyecanı yazar olunca bitiyor.welcome to the trash
 • ikinci sınıf insan muamelesi mi? bi sitenin sana tavrını bu kadar hayat meselesi haline getiriyorsan bence siktir et hiç bulaşma o işe çaylak kardeşim yarın öbür gün yazar olursun bu kadar ciddiye aldığın bir mecrada nick altına kötü şeyler yazarlar intihar edersin herhalde. burada herkes bekledi siz de bekleyebilirsiniz. ekşi sözlük su altında boğulurken nefes almak için bir an önce varmanız gereken atmosfer değil. "artık yazar olmam lazııım hadiiii!!!!!" diye yırtınmak ve sanki nihai emel gibi göstermek çok saçma geliyor bana. bu benim 2. hesabım. 1.5yıldan olmak üzere toplan 3 yıl çaylaklık sürem oldu beklerken ölmedim. hatta 2. hesabım yani bu hesap için beklerken yeri geldi hesabım olduğunu bile unuttum sonra bir baktım onaylanmış eyw dedim kullanmaya başladım. veletleşiyorsunuz yani şu konuda gerçekten.

  edit: lisede onaylanmamış bir çaylak hesabım daha vardı 2 yıl da onu ekle 5 yıl. hakikaten şu an fark ediyorum da ben ağlamadıysam siz hiç ağlamayın.

  edit2: bazı arkadaşlar aylardır 13bindeyim ne zaman bitecek bu sıra demiş. algoritma onayı ile ben de o tarz bi sıralamada yazar oldum arkadaşlar bence kafayı takmayın hesabınız olduğunu unutun normal hayatınıza devam edin bekler durursanız geçmez.

  edit3: entry girmeyen yazarları atın bizi alın nedir amina koyim kontenjan mı var sözlükte? yazmayan adamın senin gibi bekleyip aldığı hesabını nasıl bi mallıkla istiyosun? arabama binmiyorum kapıda yatıyo diye elimden mi alıcaksın amk bu mantıkla. canım çaylak kardeşim benim bazen başınıza vuruyor.