şükela:  tümü | bugün
 • bugün de yazar olamadım anneeee
 • hiç öyle şunu yaparsanız şöyle olur, bunu yaparsanız böyle olur gibisinden çok bilmiş ayaklarında olamayacağım. çünkü içinizde iyi yazanlarınız olduğu kadar, hiçbir kurala uymayan kötü yazanlarınız da var. iyi yazanlar zaten iyi yazmaya devam edecek, kötü yazanlarda aynı şekilde kötü yazmaya devam edecek. benim uyarımla kimse kendine çeki düzen vermeyecek, o yüzden ne desem boş olur.

  benimde çorbada tuzum bulunsun diye bir çaylak arkadaşımızın yazısını buraya yapıştıracağım.

  yazan çaylak: sahibindensahip

  "4 yıldır bekliyorum arkadaş , 2016 şubatta 1000 leri gördüm çok sevindim. o zamana kadar yüzlerce entry girdim. fakat reddedildim ve bütün entrylerim silindi 18.000 sıraya düştüm. şimdi 2017 mayıs ve daha 8000 lerdeyim. en az 1.5 sene beklemek demek bu. hakkımız yeniyor en azından başlıkta belirtilen taleplerimize kulak verin."

  edit: imla
 • 19.03.2011 de attığım ilk mesaj tarihi ve hala 20 bin küsürlerdeyim. acaba 19.03 te ilk mesajı yolladım diye fenerbahçeli bünyem mi bunu kabul etmiyor merak etmiyor değilim... dürüm boğazınızda kalsın.
 • bu yazıyı benim adıma görünür hale getirecek yazara helalinden bi teşekkür.
  rakı, bira, pizza da ısmarlarım ama o zaman aramızdaki ilişki materyalist olabilir.

  çaylaklar kötü, çaylaklar beceriksiz.

  hepsini silkerek öldürün isterseniz. he çaylağı gördüğünüz yerde silke silke öldürün rahatlayacaksınız.

  bakın tarif veriyorum.. yaz,
  malzemeler;
  70 kg kadar çaylak,
  1 panoramik balkon,
  1 m. gürgen sopa,
  hazırlanışı;
  hazırlamaya gerek yok.
  hazırlıksız yakalayın.
  balkondan sıyırdığınız gibi direk silkin.
  beline sopayla vurursanız kendini salıp pamuk gibi de olacaklardır.

  bence 23 nisanlar çaylaklara açılsın. o gün yazarlar çaylak, çaylaklar yazar olsun.

  sonra futbol maçı başlangıcında futbolcuların önüne çaylaklar dizilsin. hoplaya zıplaya çimler de koşan çaylaklardan daha tiskinç ne olabilir ki?

  ben ekim 2015 den beri bekliyorum. daha da allah belamı versin inş.
 • noldu şimdi yazar olamıyor muyuz
 • çaylak : bana mı sordun pezevenk

  ulaştırmamı istediği entry aşağıdaki gibi.

  daha önce yazar onayı alamamayı tecrübe ettiğim için, bu sefer benden istenenlerin farkında olarak 10 entri yazımında azami dikkat ve özeni gösterdiğimi düşünüyorum.

  bilgi içerikli entriler girmem yanısıra, içerikleri elimden geldiğince farklı kanallarda dağılımına özen gösterdim.

  çaylak iken girilen entri sayısının 10'dan fazla olması halinde laubali ya da gereğinden fazla olarak görülebileceğinin farkındayım. sırf bu yüzden daha fazla paylaşım yapamıyor ve kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlüğün içeriğinin zenginleşmesine katkı sağlayamıyorum/uz.

  birçok kaliteli çaylak profilinde de görüleceği gibi, girdilerimize göz gezdirilmesi halinde yazar onayı alabileceğime/mize inancım tam

  yukarıda saymış olduğum olguları bi kenara bırakırsak, belki de en önemli konu heyecan. şu an sıram 31bin civarlarında ama sözlüğe yazar olma, katkıda bulunma, içerik üretme heyecanım üst düzeyde. 2 veya 3 sene sonra yazarlığım onaylandığında aynı heyecana sahip olacağım meçhul olmakla birlikte en azından şu an kadar ki olmayacağını düşünüyorum.

  yukarıda saydığım tüm sebebler dolayısıyla işbu sorunun çözümü için gereğinin ivedilikle yapılmasını arz ederim*

  edit:imla
 • acaip bir duygu
 • her gün olduğu gibi bugün de nöbetinde olduğum direniştir.

  ben zaten tahmin ediyordum 2 gün sonra dağılır diye de öyle oldu.

  asanlar kesenler kuzu gibi kenara çekildi şimdi.

  yazık... işte bu yüzden kaybediyoruz.
 • çaylaklarımızın şikayetlerinin farkındayız ve hak veriyoruz. söz konusu taleplerinin önceliklerimizin arasında yer alan, hedeflerimizle örtüşen geri bildirimler olduğunu ve çözümü için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

  bir süre önce algoritma onayı ile çaylaklık sırasında yıllarca bekleme zulmünün önüne geçmek için önemli bir adım attık. halen geliştirmekte olduğumuz algoritma ile birlikte sizlerin geri bildirimleri üzerinde çalışıyoruz. bunun için mevcut sistemi baştan sona değiştiriyoruz. böylece, çaylak kullanıcılarının onay için uzun süren bekleyişlerinin önüne geçen kolektif ve otomatik bir sistemin kısa zamanda hayata geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. ayrıca, çaylaklarla mesajlaşmayı da açacağız ve çaylaklardan mesaj almak istemeyenlere buna ilişkin bir seçenek de tabii ki sunacağız. aydınlık günler yakın.
 • zulüm bitsin.aylardır bekliyorum.