16 entry daha
  • ne desem gg.

o personel sırf o işe muhtaç olduğu için saçma sapan vardiyalarda çalışıyor ve üzerine günde 3-4 saat neredeyse istanbul dışında olan bir havalimanına gitmek için servis çilesi çekiyor. aldığı maaş asgari ücretten hallice. bunlarda yetmiyor 1 saat rötar yüzünden ( sanki rötarı personel yapmış veya istiyormuş gibi) hakaret etme hakkını kendinde buluyor. böyle insan müsveddelerinin değil uçağa otobüse bile alınmaması, kara listeye girmesi şart. kız yine kendini iyi tutmuş , tebrik ediyorum.

tanım : görgü kurallarını öğrenmesi gereken , sinir katsayasını yükselten bir kadının vaziyeti.
  • ekmeğinin peşinde olan bir havalimanı çalışanıyla acilen isim soyisim fotoğraf bilgilerinin ortaya çıkarılması gereken bir adet şeref yoksunu kadın barındıran rezalet. linç için ellerim kaşınıyor.
  • terbiyesiz kadının“temas yok” lafından sonra çalışanın geri çekilmesi iyi olmuş, hakkını aramak isterse şansı olabilir şu an ama dayanamayıp ağzını burnunu kırsa hem işinden olurdu hemde suçsuz iken suçlu duruma düşerdi. 5 yaşında çocuk böyle davranmaz ne pis kadın bu be
  • "o koca kıçın" derken kasettigi kıç'tan çıkan şey kadar bile değeri olmayan birinin rezilliği...
  • en güzel yorumu videoda sesi duyulan hanımefendi yapmıştır. “ben o kızın yerinde olsaydım seni dövmüştüm.” diyerek.
  • o görevli kız hangi firmanın çalışanıysa ve o firma bu çalışanı bırak işten falan çıkartmayı arkasında durup bu ahlaksız sarışın karıya hakaret davası açmıyorsa o firmada protesto edilmelidir.

o kadının kim olduğu tüm bilgileri firmada vardır. acilen o firma bu kadına, çalışanına ettiği hakaretlerden ötürü dava açmalı ve bir daha bu kadına bilet satmamalıdır.
  • çalışanın kendine hakim olması lazımdı diyen arkadaş aynı lafları duysa tekme tokat saldırmıştı o şahsa. ben kudurdum burada sinirden! terbiyesiz, medeniyetsiz bir adet kokoş içeren rezalet.
  • sarışın ablamız tam bir sonradan kocasıyla parayı görmüş, belki de "metreslik" geçmişi olan bir tipleme...

tam böyle sonradan görme, kendini her şeyin sahibi sanma havaları filan... neyse orada aklı başında 2-3 tip varmış da sesini kesip oturmuş. yoksa daha harlardı bu tip.

çalışanının arkasında durması lazım şirketin diyoruz da çalışanın zaten bir suçu yok? dünya kadar hakareti yiyen kendisi... bir an önce sarışın ablamızı kara listeye alsınlar, biz replika almaya oraya buraya gidemesin de görsün ebesininkini tersten... çünkü bu tipler öyledir, replika alıp ülkeye döner caka satarlar.

hikaye bu, ötesi-gerisi yok.
  • maalesef böyle çok olaylar yaşanıyor.

kardeşim de benzer bir pozisyonda yer aldığı için anlattığı şeylere inanamıyoruz bazen. herkesin üstüne sakin olmak düşüyor ve insan olduğumuzu unutmamak.

süprüntü ne ya ayrıca sen kimsin.
  • bir de haklıymış gibi çekin çekin diyor video çekenlere.

bu ağzı bozuk karıya hakaret davası açılmalı.
59 entry daha
hesabın var mı? giriş yap