şükela:  tümü | bugün
  • hala çakallık peşindeler kürt halkına yönelik saldırı diye. devlet 90lardaki devlet değil. savaşı kürtlerle değil pkk ile.
  • 7 haziran'dan bugüne 281 terör saldırısı yapanların açıklamasıdır. operasyonlar derhal durdurulmalıdır açıklamasından önce biz silahları bırakıyoruz, barış kazanacak deselerdi daha anlamlı olurdu. zılgıtı yiyince akılları başlarına geldi. bu şımarıklığın bedelini çekmeden umarım operasyonlar durmaz. silah ya da demokrasi. karar vermesi gereken hdp'dir.

(bkz: yaa selo kardeş çok rahat konuşuyordun)
  • önce sağ duyuya çağıran, seçimde barajı geçince silahlanmaya davet eden, ardından müzakere ile çözülebilir diyen adamdır. aşırı dengeli siyasetinden dolayı bir dahaki seçimlerde %60 oy alacaktır.
    (bkz: yersen)
  • abi bokunu yiyim vurma açıklamasıdır.
  • (bkz: ağlama melis)

bak sen samimiyetsize hele. ne o, kayıplarınız düşündüğünüzden de fazla mı oldu? gerçi sadece canınız yanınca bu tür açıklamalar yapıyorsunuz, onu biliyoruz da galiba bu defa çok canınız yandı.
    demek doğru bir şey yapılıyor. aynen devam. bu teröristlerin kökleri kuruyana kadar durmak yok.

keşke birazda pkk'nın tehditlerini kınasaymış. o zaman belki biraz edici olurdun selocan.
  • kandil benim cagrimla hicbir sey yapmaz denildiginde güç yitirildi.

kimsenin umursamayacagi cagridir.
  • pkk basın açıklaması gibidir..
  • -mahmut, ben ayrılmak istiyorum.
    *hayır aşkım, devam edelim böyle iyi.
    -öff mahmut çok kötüsün.

pkk ve savunucuları 17 yaşında dünyayı çözdüğünü sanan tripli ergenler gibi davranıyor. neyse siz meşgulsunuz galiba, ben bölmeyeyim, bölmek sizin işiniz. :///////
  • sevgili selocan pkk asker ve polisi kahpece vururken biraz delikanli olup dik durup pkkyi kinayabileydin belki ne yapiyoruz biz diyebilirdi pkk kendi icinde ozelestiri yapabilirdi senin barislan alakan olmadigi dininin imaninin pkknin avukatligini yapmak oldugu acikca anlasilmistir sen tbmm icindeki aponun bir piyonusun pkknin ankaradaki kuklasi olmak ne acıdir halkin oyuyla secil teroristlere karsi dik durama ve terorist götu kolla ne yazik allah sonunu hayir etsin
  • etek giyme vaktinin geldiğini gösterir.

hesabın var mı? giriş yap