şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kutsal rezalet kaynağı)
    ekşi rezalet diye başlık açıp orada arşivlemek lazım bu tarz haberleri.
  • bilirkişi raporuna itiraz etmek haktır.

bu itirazı yapmayan avukatın şahsi sorumluluğu bulunur. müvekkili tarafından tazminat talebine maruz kalabileceği gibi aynı zamanda suç duyurusunda bulunulduğunda ağır cezada yargılanabilir.

sizin için çok aykırı şeyler olabilir fakat bir dava dosyasının işleme süreci budur ve böyle işlemeye devam edecektir.
  • alışıldık olay. büyük şirketlerin hemen hepsi kendi ülkelerinde yapamadıkları saçmalıkları türkiye'de yapabiliyorlar. bir tanıdığım swarovski kolye almıştı ama kolyeyi daha ilk kullanışında boynundan düştü, istanbul'daki wvarovski savsakladıkça savsakladı olayı. kadın bir new york seyahetinde durumu ordaki swarovski mağazasına anlattı, mağaza müdürü ürünün seri kodunu girip orijinalliğini tespit ettikten sonra yenisini hemen verdi orada.

kısacası büyük firmalar türkiye'de tüketiciyle resmen dalga geçiyorlar. tüketici hakkının korunamadığı ülkede de kimse yaşamak istemez.
  • daha önce de benzer rezaletlere konu olmuş firmanın 10/10'luk rezaleti. daha önceki rezaletlerde de yazmıştım, asla kapısından geçmeyeceğim firma. dediğim gibi de oldu iki kez araç aldım ama hiç düşünmedim bu markayı. soranlara alacaklara da anlatıyorum vazgeçiriyorum.
  • yargıtay bir yıl sonra temyiz harcı yatırılmamış diye dosyayı geri göndermişten sonra okumadım. hayata küstüm.
  • peugeot ile otomatik şanzumanı sayesinde tanışmışdık, satarken pazarlık bile etmedik herşeyini anlattık ve ilk fiyat verenin üzerine attık anahtarı, allah yardımcısı olsun.
  • benim hiç güvenmediğim bir araç olduğu için şaşırmadığım ekşi sözlük rezalet kaynağına girmiş olaydır.
  • rezalet gibi rezalet.