• galatasaray'imizin avusturya kampinda oynayacagi ikinci hazirlik karsilasmasi. tivoli neu stadında oynanacak olan mac turkiye saati ile 20:00'de baslayacak.
  • kaleci olarak süper kalecimiz ismail çöpe oynamazsa galip gelebiliriz.

yeni transferlerden kimlerin oynayacağı merak edilendir. yenilerden şov yapan olursa güzel bir maç olacaktır.

edit-1: haklı çıkmak istemezdim. "kaptan" ismail çöpe sayesinde çaprazdan kova kaleci golü yedi.

edit-2: bu sefer de "kaptan" ismail çöpe uzaktan gelen şutu yedi. yemediği gol çeşidi kalmayacak.
  • galatasaray'in avusturya kampında yapacağı ikinci hazırlık maçı. bu maçta umarim ahmet selçuk gibi eski topçular degilde gençler oynarsa daha güzel olacaktır. augusburg'un youtube kanalından nasil izleyebilecegini anlatabilecek varsa cok iyi olur.
  • önemli olan hazırlık. kazanması kaybetmesi önemli değil.

istenenin sahaya konması ilk öncelik.
  • spor smart'tan yayınlanacağını söyleyenler var fakat kanalın yayın akışında fenerbahçe - herta berlin maçı görünüyor. hangi kanalda olacağını merak ettiğim maç.

edit: sport smart 2 yayınlıyormuş.
  • son edit:lanet olsun diyip tekrar yayını açayım dedim.ömer bayram korner kullanıyordu.bilgisayarın ekranı kapanıp sesli uyarı verdi ''insanlığın selameti için biz bunu sana gösteremeyiz.'' diye...
    --- amme hizmeti ---

chrome uzantılara ''stay secure with cyberghost vpn free proxy'' yazıp eklenmesi ve ardından almanya'nın seçilip vpn'in aktiflenmesi ve sonra youtube sayfasının yenilenmesi halinde izlenebilecek maçtır efenim.

--- amme hizmeti ---

devre arası editi:''yedek oyuncu'' niyetine dahi kulüpte barındırılmayacaklar listesi:
    -ismail çipe
    -adem büyük
    -emre taşdemir
    -ahmet çalık

yunus akgün konusunda kısa bir şey yazmak istiyorum.izlediğimiz kadarıyla -çalışıyorsa kendisinden özür dilerim- tam ''türk kafası'' takılıyor.biz bu çocuğu görüp ''fiziğini geliştirmesi lazım.''diyeli yıl oldu kendisinde ne teknik ne de fizik olarak ilerleme yok.umarım en azından bu sezonu kaybetmez de takımın bir parçası olma yolunda aşama kateder...

yayın kapatma editi:yedek kulübesinde alamanya'da küme düşmeye oynayan fc ausburg'dan 4 yiyip oyuna ''ömer bayram''ı alan bir adet fatih terim bulunduran maç.işte bu yüzden nefret ediyorum hazırlık maçlarından.aklı sıra ego tatmin ediyor imparatorumuz...
  • ismail çipe'nin yine kanser ettiği maç. forvet transferi yapın diyoruz ama kale bomboş. 4 tane kaleci yedeği var ama hiçbiri işe yaramıyor.

edit : 1-0 augsburg önde.
  • transferler + çipe leş.
  • göt olduğumuz maçtır. yediğimiz golleri geçtim, oyun olarak da bir şey yapamadığımız, ezik kaldığımız maçtır.
  • kıçı kırık hazırlık maçında bile gs yeniliyor diye dalga geçenleri gördüğümüz maç, insan gerçekten hayret ediyor. yine mayıs ayı geldiğinde ağlayacaklar haberleri yok.
hesabın var mı? giriş yap