şükela:  tümü | bugün
 • eski kız arkadaşımdır. ilk başlarda normal karşılıyordum. tabağa elma, çilek falan dilimlerdim, sandalyeyi yanına çekip otururdum. bir yandan ağzına elma, badem verir, yalandan ilgileniyormuş gibi konuşup, oyunla ilgili sorular sorardım. bi süre sonra baymaya başladı. pc den kaldıramıyordum. yürütemedik bitti.

  akranlarınız uluslararası şirketlere ceo olur, nobel ödülü kazanır, sporda başarı elde eder, film yıldızı olur, müzik yapar, bu da gece gündüz hesap kasar, karşıdaki belki 10 yaşındaki çocukla bel altı küfürleşir. en verimli zamanlarınızı heba ediyorsunuz.
 • oyun oynamanın yaşının olmadığını bilen insandır.
  bugün bir film yıldızından ya da müzik yapan yeni nesil müzisyenlerden çok daha popüler ve fazla para kazanan lol oyuncuları var. büyük bir şirkette ceo olmak güzel ama o ceoların bile özendiği hayatı yaşayan e-sporcular var. rahmetli ninem bile rahmetli olmadan önce bu sözlükte olan bazı insanlardan çok daha iyi ayak uydurmuş çağa bunu anlıyorum.
  kız arkadaşının 25 yaşında profesyonel ve yakışıklı bir lol oyuncusuyla tanışması ümidiyle...
 • artık mobanın aslı olan dota'ya geçmesi gereken insandır.
 • 26 yaşında hala lol oynayan insan olarak görüyorum ve artırıyorum.

  oynadığı hangi oyun olursa olsun eğleniyorsa normal olan insandır.
 • 50 yaşında lol oynayan insan varken çok da garipsemediğim insandır. emekliye ayrılıp dota'ya geçse çok da iyi olur tabi ama lol oynayan birinin dota gibi baba bir oyunu bünyeye hazmedebilmesi için 25 yaş çok çok geçtir. siz en iyisi mi 25 yaşına gelmiş, 10 yaşında veletten tüm sülalenize küfür yiyen bir oyuncu olarak oyunu oynamaya devam edin.