şükela:  tümü | bugün
  • yaz sıcağında evde don atlet yakalanmıştır. bir odaya mahsur kalmıştır. çok da şey yapmamak lazım.

edit: başlık başa kalmış. şu an yakalanmadım, geçmiş olsun mesajları için teşekkürler. yaşım da 28. yine risk her zaman var, bayram günü giysileri yakın tutuyorum artık.
  • insanların birbirinin evine girip çıkması normal ama bundan hoşlanmamak anormal gibi başlık acmissiniz.
    insanların özel alanıma girmesinden hoşlanmıyorum kimsenin evine gitmek de istemiyorum. her evin bir kokusu havası var. kimsenin nefesini solumak istemiyorum. 4 yıldır aynı apartmanda oturuyorum hiç kimsenin evine girmedim kimse de bana gelmedi. bu durum kınanacak bir durum değil. asosyal değilim. sadece kimseyi özel alanımda görmek istemiyorum o kadar
  • odadan hanıma mesaj atıp laptopu ve atıştırmalık bir şeyler getirmesini istiyorum.

not : beyler yaş 34 yalnız.
  • tam olarak şuan olduğum insan.

1 saate yakın sabrettim ama pes ettim ağalar, kafa açıyor bir süre sonra. şuan tatlı tatlı total war*mı oynayıp keyfime bakıyorum. hayat birilerini eğleyip uyuz edici soruları cevaplamak için çok kısa.
  • benim o insan
  • 28 yaş diyerek artırdığım durum.
  • vallahi benim bu, saklanamayınca da siktirin gidin artık diye gözlerinin içine bakıyorum.
  • benim bu. özellikle bayramlarda evden kaçıyorum, sinemaya ya da alışverişe gidiyorum. bu bayramda abartıp şehirden kaçtım hatta. misafir sevmiyorum, akrabalardan tiksiniyorum. o yapmacık muhabbetler, samimiyetsiz tavırlar beni sinir ediyor. ya zaten ev özel alan. buluşmak, görüşmek isteyen cafeye gider.
  • 20 den sonra artar zaten bu durum. şaşırtıcı değildir.
    edit: 13 diyenler var. efenim aile yapısı, yaşanılan ortam vs. etkiliyor tabi
  • ben. eskiden evin icinde saklanirdim. simdi onlar gelmeden disari cikiyorum. chit-chat sevmiyorum.