şükela:  tümü | bugün
  • bu aralar çok sık gördüğüm bir kadın tipi. hem davranış hem de giyinme konusunda 25 yaşındaki kızlara özenmeye çalışıyorlar gibi.. kendince haklı sebepleri olabilir tabii, onları da böyle kabullenmek gerekiyor..

ek: bana niye atarlanıldığını anlamadım, olumsuz bir yorum yapmadan tespitimi yaptım sadece.. akıl fikir..
  • hay sizin açacağınız başlığa ya!

dert ettiğiniz olaya bakın bırakın davransın kadın istediği gibi niye rahatsız oluyorsunuz.
  • evlenmemiş yada boşanmış kadındır
  • iki üç tane makyaj malzemesi satacağım diye toplumun içinden geçtiler, yaşlısı genci ne halt yediğini bilmiyor, ondan böyle tipler ortaya çıkıyor.
  • zamanında yapamadığı kasarligin ezikligini yaşayan loser kadındır

bunlardan vardı bir tane tanıdığım. 50 küsur yaşında , 20 'lerinde kızlarla takılır dedikodu yapar kendine "abla" dedirtmez, boşanmış ve iki evli oğlu var ve oğullarının yaşı bu kızlardan büyük..

allah ne dost ne başka bir sıfatla böyle tipleri hayatımızdan uzak tutsun.
  • valla tam da böyle 48 yaşında bir arkadaşım var.. fiziği düzgün, eh yaşını da pek göstermeyince de instagram hikayeleri, benim 23 yaşında ki kuzenimin instagram hikayeleri ile neredeyse aynı tarzda..

47 yıl boyunca küçük taşıdığı memelerini 48. yılında neden silikon ile doldurdu bilemem gençleşme çabası olsa gerek ama eğlenceli ve enerjik kadındır. severim kendisini.

not : 20 yıllık evli kadındır bu arada. yani şen dul vs değil
  • gençliğini yaşayamamış, çocukluğunu baskı altında geçirmiş kadınlardır.
  • 25 se iyiymiş 18 yaşında gibi davrananlarda az değil..geçmiş zaman önce ilcede çalışırken memur servisi ile gidip geldim 5 yıl..her kurumdan her meslekten memurların olduğu..servisimizde vergi dairesinde şef olan 45 46 yaşlarında bir abla vardı, kadını konuşurken görmeseniz kesin bu 17 18 yaşında derdiniz..elinden düşürmediği ipek ongun ve canan tan kitapları ile arzu endam ederdi..ayrıca servisteki yarı yaşındaki memur, öğretmen ve hemşire kadınları fena derecede kıskanır onlara laf sokmak için fırsat kollardı..kendisi sabahlari servisi ve dahi içindeki 15 16 kişiyi 10 15 dk bekletir ama akşam iş çıkışı kıskandığı kadınlardan birisi 5 dk geç gelsin kıyameti kopartır şoföre, biz beklemek zorundamiyiz birazcık erken çıksınlar onlarda diye çıkışırdı..yine bir kış günü öğretmen kızlardan birisi geç kalmış yolda aradıgı şoföre, abi beni almadın bu saatte ben araçta bulamam diyen kızın gıyabında demediğini bırakmayinca ben servisin en yenisi ve en küçüğü olmama rağmen dayanamadım ve kendisine; biz sizi neredeyse iki güne bir 15 dk bekliyoruz ve kimsenin sesi çıkmıyor şu saatte genç bir kızı bırakıp gitmemizi istiyorsunuz birazcık yaşınızın olgunluğunu gösterin diye çıkışmış benim çıkışıma en çok sevinen şoför olmuştu, ağzına sağlık kardeş benim diyemediğimi tak tak söyledin daha da bana saramaz beni bir yükten kurtardın demişti...gerçektende ne o günden sonra servisi bekletti nede millete sardı.