şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: ekrem imamoğlu amigo kız takımı komple savunma yapmaya gelmiş :d lan siktirin gidin yavşaklar. ekrem imamoğlu'nu yalamak için girdiğiniz şekilden utanın. (utanın dedim ama sizi zor durumda bırakmak istemem)

sevgili belediye başkanımız imamoğlu'nun son icraati.

fayton başına 250 bin bana az geldi, iyi kapatmış :)

düzeltme editi : fayton değil fayton plakasıymış

edit editi : gelmiş hemen tipini sevdiğim, akla sayın suser akla, hemen ekrem imamoğlu'nu sen akla :) zaten onun kendisini aklamaya yetecek kadar danışmanı falan yok :)

faytoncu editi : hani yasaklıyordunuz hacı siz bunu? ne oldu yemedi mi? artistlik yapmanın anlamı yok. neymiş ekmek kapısıymış. o faytoncular "ekmek" için kaç atı telef etti?

kapitalist editi: neymiş ben mallarına zorla el koyulsun demişim. sen doğru düzgün bir kontrol ve denetim mekanizması kuramıyorsun diye kamu kaynağını buraya aktarmak sizin eleştirdiğiniz durumlardan biri değil miydi? ne oldu sevgili yamyamlar?

ya ne olacağdı?
  • 250 bine orta halli bir mercedes alırsın faytona 250 bin vermek faytoncuyu haksız zengin etmek değil midir.
  • 250 bin lira olan fayton değil fayton plakalarıdır.
  • toplam 75 milyon lira yani 75 trilyona fayton ve atları almış ibb.
    kızmayayım diyorum yapamıyorum. sözünü geçirmeyince faytoncuyu paraya boğmak mı gerekiyor ? başkan bu şekilde devam etme lütfen
  • bugün taksi plakalarını geri toplamaya kalksan en az 1.5 milyon lira ödeyeceksin ki 1.5 milyon'a kıyametler kopacaktır şuan plaka 1.9 milyon lira ediyor.

bir adalı olarak söylüyorum faytonlar da adanın taksisidir. önüne geleni faytoncu yaptırmalazlar ayak üstü ya siker bu barzolar ya da bıçaklarlar. böyle de pis teşkilattır bu faytoncu barzolar.

gelelim 250.000 tl olayına: taksi plakasını 1.5 milyona alsan kıyamet kopar dedik ya hani, bu 250.000 lira = taksi plakasına 1 milyon tl'ye el koymak. kıyamet kopacaktır.

ha başlığı açan ak troll bilsin ki hayvanları korumak senin gibi trollere burada boş muhabbet yaptırmaktan daha ucuza maloluyor devlete zira senin gibilere para harcarken hayvanlar için seçim zamanı alınan hıyar harici para harcayan yok. o nedenle buradan kasacağın algının gideceği bir yer de yok.
  • doğru karar. o faytonlar insanların ekmek kapısıydı. napsalardı faytona 10 bin ata 4 bin verip açlıktan öl mü deselerdi o faytonculara ? alınan vergilerimiz insanlar mağdur olmasın diye harcanıyor. benden yana helal olsun.
  • faytona ekmek parasi diyenlere hayvanlarin ölümünü sormak istiyorum?
  • sonra benim faytoncu kardeşlerim mağdur oldu der. onun üstünden üç beş yoksul gariban aile haberi yapılırdı havuz medyada günlerce.
    faytonculari yedirtmeyize kadar giderdi işler değil mi?
  • kilometrede 2 kilo saman yakan bir araç için iyi fiyattır
  • bu paranın ciddi ciddi faytonun kendisine verildiğini düşünüp heyecandan elleri titrerken saldırı entry'si kasan akboylar muhtemelen sarı hyundai accent'lerin 2 milyon tl ettiğini düşünüyordur.

(bkz: hat)
    (bkz: plaka)