• bu paranın ciddi ciddi faytonun kendisine verildiğini düşünüp heyecandan elleri titrerken saldırı entry'si kasan akboylar muhtemelen sarı hyundai accent'lerin 2 milyon tl ettiğini düşünüyordur.

(bkz: hat)
    (bkz: plaka)
  • 250 bin lira olan fayton değil fayton plakalarıdır.
  • yandaş vakıflarda belediyelerin milyonlarını çatır çatır yiyenleri alkışlayan o. çocuklarının algı kasmaya çalıştığı başlık. ahırınıza dönün amk davarları. o atların hayatı sizin sikik asalak yaşamınızdan daha kıymetli.
  • sonra benim faytoncu kardeşlerim mağdur oldu der. onun üstünden üç beş yoksul gariban aile haberi yapılırdı havuz medyada günlerce.
    faytonculari yedirtmeyize kadar giderdi işler değil mi?
  • doğru karar. o faytonlar insanların ekmek kapısıydı. napsalardı faytona 10 bin ata 4 bin verip açlıktan öl mü deselerdi o faytonculara ? alınan vergilerimiz insanlar mağdur olmasın diye harcanıyor. benden yana helal olsun.
  • vay be. yıllarca imtiyaz sahibi olarak o zavallı hayvanların üzerinden havadan avanta paralar kazan.
    sonra imtiyazın elinden alınınca yine kazan.
    bu herifler bu atlara işkence çektirerek para kazandılar.o eziyetlerinin karşılığı ödüllendirilmek mi?
  • sonuçta ortada faytoncuların kazanılmış bir hakkı var ve bu para karşılığında o hak satın alınıp büyük bir sorun çözülmüş olacak.tabi anlaştıklarını varsayarak yazıyorum bunu.bunun kat kat fazlası saçma sapan yerlere harcandı daha önce (ilan,kiralık araç,bir takım dernekler,vakıflar...vs.).
    ben de faytoncuların sütten çıkma ak kaşık olmadıklarını biliyorum ancak onlarda haklarını bırakmayacaklardı kolay kolay.bu şekilde hem sorun büyüyecek hem de daha uzun zamana yayılacaktı.bu şekilde çözülmesi olumludur.harcanan para hayırlı bir iş için harcanmaktadır.
  • atların işkence çekmesinden iyidir.
  • ön edit: ekrem imamoğlu amigo kız takımı komple savunma yapmaya gelmiş :d lan siktirin gidin yavşaklar. ekrem imamoğlu'nu yalamak için girdiğiniz şekilden utanın. (utanın dedim ama sizi zor durumda bırakmak istemem)

sevgili belediye başkanımız imamoğlu'nun son icraati.

fayton başına 250 bin bana az geldi, iyi kapatmış :)

düzeltme editi : fayton değil fayton plakasıymış

edit editi : gelmiş hemen tipini sevdiğim, akla sayın suser akla, hemen ekrem imamoğlu'nu sen akla :) zaten onun kendisini aklamaya yetecek kadar danışmanı falan yok :)

faytoncu editi : hani yasaklıyordunuz hacı siz bunu? ne oldu yemedi mi? artistlik yapmanın anlamı yok. neymiş ekmek kapısıymış. o faytoncular "ekmek" için kaç atı telef etti?

kapitalist editi: neymiş ben mallarına zorla el koyulsun demişim. sen doğru düzgün bir kontrol ve denetim mekanizması kuramıyorsun diye kamu kaynağını buraya aktarmak sizin eleştirdiğiniz durumlardan biri değil miydi? ne oldu sevgili yamyamlar?

ya ne olacağdı?
  • kilometrede 2 kilo saman yakan bir araç için iyi fiyattır
hesabın var mı? giriş yap