şükela:  tümü | bugün
  • 3 yıldır kullandığım tvs 150 cc motorumdan vazgeçerek titreşimden sıkılıp artık 250 cc ye geçmeye karar verdim.
    çok hız yapmayı seven biri değilim benim için daha çok konfor ön planda. özellikle titreşimden (80-120 arası hızlarda) bir nebze kurtulmak istiyorum, bu yüzden çift silindir tercihimdir. ayrıca manuel vites kullanmayı sevdiğimden scooter düşünmüyorum.

bütçem çok geniş olmadığından nc750 gibi güzel aletlere bakamıyorum:(

ilk gözüme çarpan suziki innazuma gw250, fakat kendisinin de sıfırı üretilmiyor diye biliyorum. 2. el de en son 2016 modelleri mevcut. uzun süre değiştirme planım olmadığından sıfırı üretilmeyen bir aleti alma konusunda tereddütlerim mevcut. tabi bir de temizini bulmanın zor olması durumu var..

250 cc veya benzeri,bütçeyi çok yormayan (12-16 arası gibi) önerileriniz, kullanıcı geri bildirimleriniz varsa süper olur arkadaşlar.
  • cbr250 al geç. yanlız yağını 3k km'de bir değiştirmen gerek yoksa piston,krank ne varsa dağıtırsın :)
  • sym 250 wolf ta karar verdim.
    0km olarak aldım şimdilik her şey yolunda.
    yakıt konusunda cidden iyi. fiyat performans açısından kesinlikle önerebileceğim bir alet.
  • şu an en ideali showa amortisör, kullanım kolaylığı ve ülkemizin krater dolu asfaltında konforlu bir sürüş sağlayabilecek crf250 rally’dir. canın sıkılırsa haftasonu bas git kırsala.
  • hyosung gv 250 uzun yol dahil sizi üzmez bir makinedir. yağına baktığın sürece yönü göster o götürür.

(bkz: hayırlı forumlar)
  • (bkz: ktm 250 duke)