şükela:  tümü | bugün
  • olay nevşehirde gerçekleşmiş.
    önce tamircilik.
    sonra araç alım satımı.
    sonra emlakçılık yapmışlar.
    bu paraları kazanmışlar.
    güvenlik güçleri olayın faaillerini bulmak için çok yönlü soruşturma yapıyormuş.

haberi
  • tamircilik araç alım satımı ve emlakçılık gibi sektörleri zan altında bırakmak istemem ama, adam sikmenin en kolay ve en masum yolları olduğunu düşünüyorum. yoksa 250 daire helal diye tabir edilen onurlu kazançla elde edilebilecek bir servet değil. (istisnalar hariç)
  • haberde il belirtilmese tahminim nevşehir,çorum,yozgat veya çankırı olurdu. teşekkürler nevşehir beni yanıltmadın.
  • zaten ultra zenginsin, 76 yaşına gelmişin, hala neyi satın almanın peşinde koşuyorsun? çekilsene kenara be adam.
  • haberi yapan kimse katil ya da azmettiriciden ciddi para indirmiş. biraz daha gizli kapaklı yapılabilir bu işler aslında.
  • kamyon tamirciliğinden 250 dairelik imparatorluğa he. pek inandırıcı gelmedi nedense. ayrıca o kadar malı mülkü napıcan dayı. o yaşta hâla arsa peşinde koşmanın anlamı ne? aha öldün gittin kaçını götürdün yanında?
  • olayın uyuşturucu bağımlısı insanların üzerine yıkılmak istendiği hissiyatı oluştu bende. farklı durumlar çıkabilir.
    detaylı şekilde araştırılması gereken cinayet.
  • rahmetli o son arsayı almayacaktı..

yukrıda biri yazmış ama ben de yazmak istiyorum, olm gelmişsin 100 yaşına neyin derdindesin daha ? hacca filan git ,bağ evine yerleş ne bileyim fındık fıstık ye, tinerci arsası almış. aferim..

ha, bir bakıma tinerci yerini adama çevirip medeni hale getirmek de lazım ,hep öyle izbe mi kalacak, ama 70-80 milyonluk adamsan bari bir koruma ile falan gez ne bilim?