şükela:  tümü | bugün
  • yer ufuk üniversitesi.
    ders uluslararası kamu hukuku.
    sınav sonucunun açıklandığı tarih: 10 haziran 2019

sınava 252 öğrenci giriyor, bunlardan 235 tanesi ff alıyor.

şimdi bu tür durumlarda şöyle düşünülür:

ya öğretmen sıkıntılı, ya öğrenciler sıkıntılı.

ben şöyle düşündüm:

mercedes a180, smoothie, instagram, tinder, bahçeli 7.
    iphone 8 plus, samsung qled 82'' tv, netflix, çukurambar.

kardeşlerim, dersleri geçmeniz, sınavları vermeniz, okuyup anlamanız, anladığınız şeyi mezun olduktan sonra uygulayabilmeniz, kısacası üniversitenin varlık amacını gerçekleştirebilmeniz için gerekenler yukarıdakiler değil. çalışmak.

tabi çalışmanın ne demek olduğunu bildiğinizde bu gerçekleşecektir.

kaynak.
  • zaten kendileri ya da kafaları çalışıyor olsaydı, ufuk üniversitesinde olmazdı o arkadaşlar.

edit: imla
  • hayatımda ilk kez bir tabela üniversitesinde bir dersin hakkıyla notlandırıldığını görüyorum. hocaya burdan tebriklerimi yolluyorum.
  • akıllara marmara üniversitesi ticaret hukuku sınavlarını getirmektedir.

(bkz: sami karahan)
  • ferrari ff’dir o dediğim olaydır.
  • yıl 2003, ankara üniversitesi'nde psikolojiye giriş dersini (bkz: üstün dökmen) hocadan alıyorduk (kulakları çınlasın)

70 kişilik sınıfın 55'i kalmıştı dersten. ben de vize 20, final 16 şeklinde kaldım maalesef. bir sonraki yıl tüm alttan alanlar devasa bir amfide 200 küsür kişi dersi alırken kendisine (bkz: üstün'e gitme alttan al) şeklinde bir lakap takmıştık *

öğrenciliğin şanındandır, geçerler abisi. zaten birçoğu torpille, liyakatsız biçimde hakim-savcı olacak ilerde. çok da şey yapmamak lazım.
  • kesinlikle öğretim elemanında sıkıntı vardır.

stereotiplemeyin hemen insanları.
    yok zenginmiş , kafası çalışmıyormuş..

kötü bir durumdur.
  • bazi dersler vardir, hoca istemezse hicbir ogrenci gecemez.
    ornegin: finans matematigi
  • gayet normaldir. ne sandınız, seçmeli trafik dersi mi? kanun okuyacaksın, içtihat bileceksin, geçmiş olaylara çalışacaksın, analiz edeceksin, her şeyden önce doğru yazacaksın. ıstanbul siyasal'da rauf versan andlaşma yerine antlaşma yazanın bile sorusunu çizerdi. ya çalışın ya da yer işgal etmeyin, lunapark değil orası.
  • akla ayferi göze hocayı getiren elim olay.