şükela:  tümü | bugün
  • apple'ın fiyatlara zam yapmasıyla gerçekleşen olay. 64 gb'ı da 7499 tl. fiyatlar uçmuş. yakın zamanda apple ürünü alacaklar varsa diğer sitelere fiyatlar yansımadan hemen alsın bence.
  • o paraya avrupada idare eder bi bmw alıyorsun. gerçi bizi kıskanıyorlardı değil mi ?

edit: 8599 lirayı euroya çevirip mesaj atanlar olmuş. şöyle ifade edeyim. türkiye'de 5 asgari ücretle sadece bir telefon alabiliyorken avrupada 5 asgari ücretle iyi bir araba sahibi olabiliyorsun ya da canın sıkıldığında antalya'ya gelip krallar gibi 1 ay tatil yapabiliyorsun.
  • az olmuş, 20.000 tl olmalıdır.
    ayranı yok içmeye atla gidiyor sıçmaya, milletimiz.
    edit ( bu entry mali gücü yetmeyip, bir iphone almak için her ay rezillik çekenlere ithaf edilmiştir.)
  • ben hep lg kullandığımdan beni ilgilendirmeyen olma.
  • 15000 tl de olsa verecek andaval çok. o yüzden bu millet sikilmeye muhtaç. hiç sıkıntı yok.
    #devam
  • şakaydı gerçek oldu. o paraya gerçekten öküz alırız. ayrıca elinde parada kalır.
  • ben hep çinden xiaomi getirttiğim için beni ilgilendirmeyen durum.
  • ön edit: fukara android trolleri mesaj kutuma yağdırıyorlar. olm bu kadar kıskanmayın lan. siz kaliteden, teknolojiden, uyumlu donanım-yazılımdan ne anlarsınız. sizin hakkınız 6 ay ömrü olan dandik androidler. hadi şimdi gidin kumda androidinizle oynayın. cahil fukaralar sizi.

iphone benim tüm ihtiyaçlarımı yıllarca stabil bir şekilde karşılayabiliyor.

malzeme kalitesi ve muhteşem yazılım-donanım uyumu tam bir teknoji eseri.

bir nevi bu telefonu kullanmak zorundayım, artan fiyatlar için elimden bir şey gelmiyor.

evet üzücü ama konforlu yaşamın bir bedeli olarak buna katlanmak zorundayım.

üstelik bu zamları apple yapmıyor sayın amına koyduklarım.

memlekette ekonomik kriz olduğunu görmezden gelmek ve firmaya saldırmak ancak bize yakışan bir hareket olurdu zaten.

son olarak alan biz satan biz, size giren çıkan ne onu anlamadık.
  • (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

tanım: az bile olandır.
  • ben zaten amerika’dan aldım....