şükela:  tümü | bugün
  • jailbreakli ipad ve iphonelarda installous un sonunu getirecek olan çin destekli cydia yazılımı.

programın şimdilik ingilizce desteği yok ama çok yakında çıkar, telefona kurabildiğiniz gibi iphone ve mac lere de özel setup ını sitelerinden indirip- kurup, telefonun içine atarak da uygulamaları kurabiliyorsunuz.

artıları:
    1- upload siteleri ile uğraşmak yok, tek tuşla direkt indiriyor ve kuruyorsunuz, ister telefondan ister pc veya mac den.
    2- bulamadığı çoook az program var, app database oldukça sağlam, daha da gelişecektir.
    3- daha önce kurulmuş app ları anında güncelleyebiliyorsunuz, hepsi sorunsuz çalışıyor.
    4- telefona hiçbir program kurmadan da kullanabilirsiniz, ipa dosyalarını indirin ve itools veya ifunbox ile kurun.

kurmak için;

telefona; cydia ya source olarak http:\\apt.25pp.com u ekliyorsunuz, kaynaklardan 25 pp ye girip pp yi indirip kuruyorsunuz. türkçeleştirmek ve ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız

pc ye veya mac e; www.25pp.com a girin pc veya mac ikonuna tıklayın, os ye uygun exe yi indirip kurun. telefonunuz bağlı ise güncellemeleri otomatik yapabilirsiniz, yeni programları ister bu program üzerinden tek tuşla telefona kurarsınız, ister ipa dosyasını indirip başka programla kurabilirsiniz. exe ler şu anda beta konumunda ama gayet düzgün çalışıyor, 11 güncellemeyi toplamda 5 dakikada indirdi ve kurdu. screenshot ve daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

not:
    1- ios 5.1.0 da çalışmıyormuş şimdilik, 5.0.1 ve altında sorun yok.
    2-iphone ve ipad kullanıcıları, bunun adını çok duyacaksınız, şimdiden göz atmanız önemle tavsiye edilir.

pillibebek teknoloji ve danışmanlık gururla sunar ( ben yaptım ya, ondan :p)
  • bide çince olmasa tadından yenmeyecek uygulama. her ne kadar çeşitli yamalarla türkçe yapılsada uygulamanın %90 hala çince kalmaya devam ediyor buna rağmen ipad ın iphone un canıdır.
  • (bkz: vshare) 25pp? ingilizce?
  • ios 6.0.1'de henüz kullanılamıyor olması üzücü olan hede.
  • masaüstü programi sayesinde jailbreak yapmaya gerek kalmadan uygulamalari icihaziniza yükleyebileceginiz güzel yazilim.
  • sayesinde jailbreaksiz cihazlara (6.0.1 ip4) istediğimiz crackli uygulamayı kurabildiğimiz şükela program.
  • jailbreaksiz ios6.0.1 yüklü ipad ime güneş gibi doğmuştur. sayesinde japoncayı söktüm uygulamaları emdim.
  • installous'un iflas bayrağını çekmesiyle türk gençliğini çin dili ve kültürüne ısıtan uygulama olmuştur.
  • bugün kullanmaya başladığım yazılım. lakin favori uygulamaları arattığımda bulamıyorum whatsapp gibi mesela. bir de bu olayı çözsem artık rahat uyuyabileceğim gibi.. bu arada indirdiğim uygulama çaılşmadı 3. hüsran gecemi yaşıyorum artık kendimi sikicem bu gidişle, bir beceremedim amuğagoyayım.
  • sayesinde ios 6.0.2 li iphone 5ime google maps kurmami saglamis programdir. bu gidisle appstore turkiyeye gelmicek zaten. apple maps sacmaligindan kurtuldum.

not: google maps tamamen turkce. turkiye storea neden halen eklemediklerini anlamadim.