şükela:  tümü | bugün
 • chp tarafından çanakkale'de gerçekleştirilecek kurultay.

  http://aa.com.tr/…ltayi-duzenleyecegiz/873183?amp=1
 • chp adalet kavramının üstünde durdukça akp'liler "fetöyü savunuyorlarrrrrrr" diye deliriyor. adalet kavramının üstünde durulmasın demiyorum ama chp bunu bir dikkate almalı.
 • chp ülkenin başındaki en büyük bela olmuş.
  bugün partiyi kapatsalar yarın umutla uyanırız.

  tam bir emniyet sibobu. ne zaman basınç artsa kılıçdar bizi sakinleştiriyor.
  o yürüyüşten sonra sokağı terketmek yoktu kemal, ayıp ettin.
  şimdi de 1 ay soğutuyorsun.

  (bkz: 1 ay bekle ki gaz iyice çıksın)
  (bkz: evde bira yapımı)
 • toplumda "adalet" isteyen her grubun, orada bulunmasi gereken kurultay.

  zira;

  "milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı, kurtaracaktır"
 • sonrasinda adalet piknigi ile devam edecektir.
 • hükümet tarafından 30 ağustos bayram günü dahil edilmeyerek 26-29 ağustos tarihleri arasında 4 gün süreyle yapılmasına izin verilen kurultaydır.
  [kaynak]

  parti propagandası yasak olacak, ve katılımında sade vatandaşın yanında kurulacak panellerde sendikalar, stklar, bütün mühalefet yapan parti üyeleri ve gazeteci-yazarların da olacağı belirtilmiş. kurultay sürecinde adaletsizliklerin paylaşılacağı, ardından bu anektodlar ve şahitliklerden oluşturulacak bir adalet bildirgesinin okunacağı da belirtiliyor.

  adalet yürüyüşü gibi bir çoğumuzu başarısı ile sevindiren ve şaşırtan bir eylemden sonra ümitle baktığım bu toplanma, umarım muhalefetin yüzeysel çatışmalarını geride bırakarak ülkenin gidişatından muzdarip herkesin ortak bir paydada ve emelde birleşebileceği bir platform oluşturur.

  medya'da dolaşan kılıçdaroğlu tutuklanabilir konulu haberlerin, bir ihtimal bu organizasyonu baltalamak için geliştirilen bir karşı eylem planı olduğu şüphesi de akla gelmektedir.