şükela:  tümü | bugün
 • uefa avrupa ligi 2010-2011 sezonu play off turu rövanş maçı.

  galatasaray'ın ilk maçta turu rahatlatacak bir skor almış olarak bu maça gitmesini umuyoruz. yoksa yeni bir tromsö faciası yaşanması uzak bir ihtimal değil.
 • bol bol tribünden kareler gösterilecekse izlenir.
 • mühim maç. galatasaray'ın gelenekleri açısından önemli en başta. avrupa'nın olmadığı bir sezon kesinlikle can sıkar, iç burkar.

  avrupa ligi, her geçen yıl kalitesini artıran bir saha oluyor. mesela geçen yıl şampiyonlar ligi'nden 3. olup da avrupa ligi'ne kalan liverpool ve juventus gibi takımlar bu defa avrupa ligi torbalarına girebilmek için ter döküyorlar. hakeza şampiyonlar ligi'nin gediklisi olan porto da aynı kaderi paylaşıyor. yenilenen şampiyonlar ligi statüsü, büyük liglerin büyük takımlarının geçirdiği berbat sezonları göz ardı etmiyor artık. alt lige alıyor onları, üste ise küçük ligin şampiyonları çıkabiliyor.

  bunları niye anlatıyorum. hani yorumcularımız çıkıp uefa'yı almak artık çok da zor değil diyorlar ya. aslında zordur efendim. sıkı bir iştir. bu yıl yarı final oynarız geyikleri de yersizdir. önce oyna sonra ertesi yıl söyle o lafı.

  her neyse. cimbom'a başarılar. her anlamda kritik bir sınav.
 • kewell ve elano sakatlıklarından dolayı kadroya alınmamış. galatasaray için maç çok zor geçecek, umarım turu geçerler.
 • galatasaray'ın sadece elemesi gerektiği için iyi performans göstereceği karşılaşmadır. 100 küsur yılda ikinci defa olmak üzere yeni bir tromso faciasına tahammülümüz yok. anlaşılan maçın kilit adamı arda olacak.
 • valla elenip yara derinleşmeden kurtulsak da, daha fazla ızdırap çekmesek mi acaba? diye düşünmeden edemiyor insan; takımın şu halini görünce. işin ucunda, gruplarda gelen geçenden fark yiyip rezil kepaze olmak var. bu takımda o potansiyeli görüyoruz son döneme bakınca.

  bkz: ölsek de kurtulsak
 • tsi 21:45’de başlayacak ve futbol smart’tan şifreli , ictv (ukrayna)’den ise şifresiz yayınlanacak olan maç.
  ayrıca maçı uyduda el cezire sport 2, elcezire sport 7, arena spor 2, eredivisie live2, eruofutbol, gol tv (amerika ), hi sports 2, nova sports2 (yunanistan), sport tv1, supersport(digitalb), tele cinco, vod 25 (polsat) kanalları canlı yayınlayacak.
 • tokat içinde kaldığımız son maçlardaki seriyi bozmayarak dibe inisimizi surdurecegimiz mac olacaktir. olmasin bence de, ama kewell da yokmuş hacı dayı, ayakta duran iki üç adam vardı zaten.
 • galatasaray'ın avrupa'ya evet veya hayır diyeceği mac. normal şartlarda galatasaray'ın bu takımı rahat geçmesi lazım. suan takımın icinde bulunduğu sıkıntılar yüzünden mac kritik hale gelmiştir. herseye rağmen galatasaray yoluna devam eder diye düşünüyorum.
 • bence umulandan kolay geçecek bu maç ve birileri göt olacak. çünkü bu takım galatasaray. ne olursa olsun, ne durumda olursa olsun galatasaray. karanlıkları hep yırttı. yine yırtar.