şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle resmen açıklanan maçtır. ikili 26 ağustos'ta las vegas'ta karşı karşıya gelecek.
  • gün itibariyle tarafların anlaştığı para uğruna boks sporuna düşülecek kara bir leke olacak müsabakadır. ufc patronu dana white ne yaptı etti sonunda organizasyonu sağladı. ekran gelirleriyle rekor kırılacak ve herkes milyon dolarlara boğulacak ve gecenin sonunda mayweather mcgregor'u kolay bir şekilde nakavt edecektir. mcgregor her ne kadar gençliğinde irlanda şampiyonu olsa da, genel olarak bakıldığında bir kafes dövüşçüsüdür. evet her iki dövüşü kendi stilinde dövüşse mcgregor haşat eder mayweather'ı fakat bu bir boks müsabakası ve karşısında 49 galibiyetli namağlup bir şampiyon var. para nelere kadir, rocky marciano, muhammed ali, sugar ray, joe frazier'ı yattıkları yerde ters çevirecek bir şov maçı olacak ve mayweather kazanacaktır.
  • bokstan ziyade kafes dövüşü olsaydı çok daha zevk alırdım mcgregor reis'in pezevenk mayweather'ın ağzına ağzına vurmasından. neyse, şansı az ama milyonların desteği arkasında olacak kırmızı pipinin.
  • kusra bakma conor ama (bkz: tmt)
  • mayweather ne pis ne para düşkünü adammışsın.
    tinerci kılıklı macgregor ı zevkine dövecek ve parayı cukkalayıp gidecek.
    ulan para için ünvanına halel getirmeye değermiydi be. yazıklar olsun. şunu gariban pacquiao dan bile beklemem.
  • yok boks sporu için kara lekeymiş, yok gereksiz maçmış. kardeşim organizasyon parası sizden çıkmıyor ya. neyin sıkıntısı bu anlamıyorum. keyfine bak sen.

sabırsızlıkla beklediğim karşılaşma.
  • 4 sene önce ufc'de 50k bonus kovalayan mcgregor şimdi floyd mayweather ile maça çıkacak. valla helal olsun mcgregor, tırnaklarıyla kazıya kazıya 4 yılda böyle bir yükseliş..

her şeye rağmen conor mcgregor'dan ümitli olduğum maç.
  • mayweather ibnesi sanmıyorum ama bir şekilde dayağı yerse, ronda rousey'nin nakavt olduğu zamanki gibi sevineceğim.
  • mcgregor'un sağlam dayak yiyeceği maç olarak tarihteki yerini alacaktır. mcgregor'u ufc'de destekliyorum ama işin zor be hacı.
  • yumruk yumruğa dövüşüleceği için mayweather sadece tecrübesiyle bile döver diye düşünüyorum. ne kadar güçlü bir adam olduğunu saymıyorum bile. mcgregor kafeste katil ama boks ringi bir başka.

böyle bir organizasyona gerek var mıydı bilmiyorum ama sabırsızlıkla bekliyoruz.