şükela:  tümü | bugün soru sor
  • parlementer sistemin geri gelisi icin ilk adim olacaktir.
    (bkz: mustafa kemalin askerleriyiz)
  • devlet bahçeli'nin erken seçim çağrısı ile yapıldığı için şahsımı umutlandıran seçimler.
    bugüne kadar erken seçim çağrısı yaptığı hiçbir seçimde kendisi de ortakları da gün yüzü görmedi.
  • şaşıranlar olmuş hayret verici gerçekten. adamlar aylardır ilçe ilçe hatta sokak sokak seçim mitingi yaparken böyle olacağı çok belliydi. hazırlıksız yakalanan sadece chp var buna. birazdan çıkıp akp bize yalan söyledi erken seçim yok dediler diye ağlayıp 1 ay boyunca seçimleri boykot etmeyi konuşacaklar en sonunda kemal kılıçdaroğlu aday olup cumhurbaşkanlığını altın tepside tayyip erdoğan'a sunacak.
  • 26 ağustos'un türk tarihinde yeri büyük olduğu için, içinde 'türk' geçen her şeye alerji duyan malum partinin izin vermeyeceği erken seçim tarihidir.
  • şimdiden ülkemize hayırlı olsun dediğim seçimdir.

not : reisspor
  • kurban bayramı tatilinin son günü olduğu için, akp tarafından kabul görecektir
  • burada tek düşünmesi gereken akp ve iyi partidir.

chp'nin miting çalışmasına, aday tanıtımına, politika geliştirmesine, vaat bulmasına gerek yok, zaten oyu %20-25 aralığında olacak ve değişmeyecek. başkanlık için kendi belirledikleri aday zaten başa gelemez, illa ki ittifak yapacaklar.

mhp'nin kafası rahat, ittifakta olduğu için oyu kaç olursa olsun mecliste yer alacaklar.

hdp ise %1-2 farkla aynı oyu alır. başkan adayı çıkarmazlar.

meral akşener'in damgasını vuracağı seçimler olacaktır. (damga menfi de olabilir, müspet de olabilir)
  • (#74518505) bu girdi ile başlığı şubat ayında açmış. tesadüf mü? müneccimlik mi? bilemedim. eğer ki tesadüf ya da müneccimlik değil ise bana iddia piyango sonuçlarını da söylemesini rica ediyorum kendisinden.
  • bayram tatiline denk gelmesi de accaayip bir tesadüftür.