• göğsüme öküz oturmuş gibi. kötü bir şeyler olacak veya iyi bir şey artık olmayacak gibi bir his.
  • iliklerime kadar hissettiğim iç sıkıntısı.

sıcak nemli bir hava, gürültülü şekilde sıkmaya geçen çamaşır makinesi, kimsenin izlemediği sesi aşırı yüksek televizyon, televizyonda kurulan saçma sapan anlamı olmayan yarım yamalak cümleler, karşı apartmandan gelen ağlayan bebek sesi, parkta arabesk dinleyen insanlar, gün yorgunluğu...

geç gelen edit: makine bitti, çamaşırları serdim, serinliği suratıma çarptı temiz çamaşırların, kulağımdaki çınlamanın şiddetini artırdığı saatlere gelmiştik çoktan, televizyonu kapattım, zaten kimse de izlemiyordu, evde gürültü olsun diye açıktı, bu evde hep gürültü olurdu çünkü çok sessiz olsa bile. karşı apartmandaki bebek uyudu, klimadan çıkan suyun parkeyle olan savaşı başlamıştı, şıp şıp. parktaki arabeskçiler birer birer evlerine dağıldı, ben zaten dağınıktım. huzursuzluğun meyvesini vermesini bekliyordum başımda vızıldayan sineğe küfürler ederek. ülkü tamer’in dizeleri geliyor aklıma, haluk bilginer sesinden.

“çok canım sıkılıyor,
    kuş vuralım istersen.”
  • lan yoksa mars jüpiterle uranüsü egale mi etti
  • 2020 yılı boyunca hep kaybettim. önce işimi sonra evimi, yaşadığım şehri, sevdiğimi sonra yeni büyük hayalini kurduğum yurtdışı serüvenimi şu sıralar teker ailemdeki yaşı geçmiş insanları. hepsi o kadar hızlı oldu ki.. bu gece de hepsinin acısını yaşıyorum.
  • bugün geçmek bilmeyen baş ağrımla aranızdayım. otostopçunun galaksi rehberini açıp kendimi ingiliz mizahıyla avutacağım. varoluşumuzun anlamını 5 milyon yıl düşünüp 42 cevabını bulan bilgisayar kadar anlamsız hissediyorum.
  • her gece yaşandığından bir farkı olmayan iç sıkıntısıdır. iyi forumlar.
  • normalde 3 aydır en geç 12 de yatan ben, kafamda bin bir düşünce... baktım uyuyacak gibi değilim bu saatte aldım telefonu sözlüğe bir bakayım dedim solda bu başlık. hakkaten noluyor lan??
  • pilli bebek - fotoğraf dinleyip tam ortasına çöküyorum ...
  • sair bir iddia.

paranız yok gençler, parasızlık iç sıkıntısıda yapabilir, amuda kalkma isteğide uyandırabilir.
    bir duş yapıp uyuyabilirseniz, sabaha bişeyciğiniz kalmaz.
  • ya su saat oldu, bende de uykudan eser yok... almanya’da yasıyorum, ülke beni bu kadar sıkmış olamaz...
hesabın var mı? giriş yap