• at starting boxa girmiyor diye tüm gücünle atın kafasına yumruk mu atılır lan? keşke at diye sana binseler.

t: h. karataş'ın sırtından para kazandığı canlıya, istediği şeyi yapmayınca tüm gücüyle yumruk atması.

son edit: h. karataş açıklama yapmış. can havliyle vurdum minvalinde. kaynak

edit : @sahadaki adam 'ın aktardığına göre : at box a girince ayağı sıkışmış, o sebeple vurmuş.
  • gereken yapılmalı ve bu hayvan düşmanı bir daha hipodroma filan sokulmamalı. yazıklar olsun be! gerçi at yarışları da çok hayvan sever işi değil ya neyse.
  • şaşırılacak bir hareket değil. sonuçta insanların zevkleri için atların yarıştığı bir yarışta at jokeyi kendisi.
  • göz önünde bunu yapabiliyorsa gerisini düşünemiyorum. bi de bu adamın filmini falan yaptılar.
  • ikinci film (bkz: at'ın intikamı)
  • bu atlar hobi olarak koşmuyor arkadaşlar. seve seve yaptıkları bir iş değil. zorla yarıştırılıyorlar. yedikleri dayağın bini bi para. ne bekliyordunuz ki? yarış kazanıp para getirirse değerli, getirmezse hiçbir değeri olmayan işçiler bunlar. millet boşuna mı kıçını yırtıyor yıllardır hayvanların yarıştırılması yasaklanmalı diye.
    tanım: yarış atlarının güzellikle koşturulabileceğini düşünen iyi niyetli insanları tanımamıza sebep olmuş durumdur.
  • istediğin kadar başarı elde et, istediğin kadar para kazan. şu hareketi yaptığın için gözümde beş paralıksın.
  • insanların yaşı ilerledikçe huysuzlaştığına dair güzel bir örnek.
  • oha be. jokeyler arasında şu hareketi asla yapmayacak 3 isim say deseler biri halis karataş olurdu. çok şaşırdım.

linki açmadan kamçıyla atı düzeltmek amacıyla vurdu, bilmeyenler de ortalığı ayağa kaldırıyor sanmıştım ama bildiğin kafasına güçlü bir yumruk atıyor lan. gazi koşusu falan demeden ceza alması lazım. eğer ceza almazsa "halis abi bile bunu yapıyor" deyip örnek alacak gençlerin önünü alamazsın.

edit: sırf gazi koşusunda at binebilmek için komiserler kuruluna savunmasını vermemiş. 7 gün bekletiyor. ülke gündemine giren bir olaya sanki her gün yaşanan rutin bir olaymış gibi prosedür işletmek ne kadar doğru? anında cezasını veremediler. tjk kadar ahbap çavuş ilişkisiyle yönetilen bir kurum daha göremezsiniz. halis karataş'ın daha önce hakemlere telefon edip koşu sonucu değiştirmişliği var. tjk o derece rezil bir kurumdur. gazi koşulacak, gündem değişecek, olay unutulacak ve 1-2 hafta cezayla kapanıp gidecek.
  • hem çok üzüldüğüm hem de şaşırdığım bir durum. halis karataş gibi deneyimli bir jokeyin bunu yapması affedilemez. hazır haftasonu yılın en büyük koşusu gazi varken kesinlikle ceza almalıdır.
358 entry daha
hesabın var mı? giriş yap