şükela:  tümü | bugün
 • 21 yaşında güneydoğu'da öğretmenlik yaparken pkk tarafından babası ile birlikte vurulan şehit öğretmen neşe alten ve babasını 21. yıldönümünde mezarı başında anma programıdır. daha sonra ise halen hayatta olan annesi ziyaret edilecektir.

  etkinlik hicbir parti-derneğin oluşumu değildir , herkesin katılımına açıktır. kesinlikle parti-dernek vurgusu yoktur.

  --- spoiler ---
  ziyaret en güzel şekilde gerçekleşti. katılanlara, katılamayıp maddi destek olanlara, yardımcı olan öğretmenlere ve neşe alten'in o güzel ailesine teşekkürler. her sene tekrar buluşmak dileğiyle..

  http://i.hizliresim.com/02zodz.jpg

  http://i.hizliresim.com/lo69la.jpg

  http://i.hizliresim.com/nbomop.jpg

  http://i.hizliresim.com/aybbav.jpg

  http://www.haberdokuz.com/…altenin-ailesine-ziyaret

  http://www.habervaktim.com/…n-ailesine-ziyaret.html

  http://www.haberhergun.com/…inda-anildi-h18172.html
  --- spoiler ---
 • asker tişörtüm ve 30 tl'mle ben varım dediğim ziyaret.
 • desteklediğim, gerçekleşmesini istediğim ancak katılamayacağım ziyarettir.
  bu fikri öne süren yazar arkadaşımı desteklemek için entry girebilirim sadece.
  uludağ sözlükte de çıkmış.
 • çok isteyipte gidemeyeceğim anma ziyareti. istanbul dışında yaşamam en büyük etken. istanbulda olup bu anma ziyaretine katılacaklar için ise eminimki çok anlamlı bir gün olacaktır. en azından dualarımla yanınizda olacağım. (bkz: neşe alten)
 • unutulmadığını göstermek, onu bir kez daha anmak için anlamlı bir ziyaret olacaktır. gidecek olanlar benim için de öpsün o aziz annesinin ellerini.
 • gıdebılenler muhakkak gıtmelı sanırım mezarı sarkoyde ıstanbulda degıl dıe bılıyorum.ancak mezarının oldugu bolgede halk bu zıyaret oncesı bılınclendırılmelı.en azından yerel basına duyurulmalı .ozellıkle gencler pkknın ogretmen vurdugundan bıhaberler .pkk ogretmenlerımız katletmıstır nese hocada katledılen ögretmenlerın sımgesıdır.bu eğitim melegı kardesımız nese hocanın 26 ekım tarıhınde zıyaretı muhakkak kalabalık olmalı gunler evvelden organızasyon yapılmalı.sehır dısına gıdemeyenlerde bu onemlı gunde bulundukları sehırde bu anmayı bır meydanda yapabılır ancak bu organızasyon yaılırken 3-5 kısı yapılırsa nese hocaya buyuk ayıp olur eger yapılacaksa sonuk kalmamalı twitterda,facebookda duyurulmalı sadece burada degıl.bızlerın bıraz olsun gorevı nese hocamıza sahıp cıkmaktır
 • ben bosuna demıyorum orgutlu olalım dıye goruyorsunuz bölücüler oyle orgutlukı bu baslıgın ıcınden bıle cıkıp hortluyorlar.bırazdan nese hocayı pekeke degıl jıtem vurdu fılan yazacakları koylerıde asker bastı dıyecektır bırde bakmıssınızkı nese hoca suclu oluvermıs kürt cocuklarına egıtım vermek ıcın kılometrelerce oteye gıttıgııcın,türkler kendı kurbanlarını bıle anamayacak cunku bölücüler onada ızın vermıycek ne yapıcagımıza nasıl hareket edecegımıze tıpkı kumanda gıbı .kelepceleyecekler bızı baglıycaklar emrınız olur pasam bu adamlara ınat örgutlenılmelı nese hoca belırtılen tarıhte anılmalı.
 • çok güzel düşünülmüş, anlamlı bir kabir ziyareti. planlayan ve özel mesajla haberdar eden arkadaşa burdan teşekkür ediyorum. genç bir öğretmen olarak neşe alten ismi her aklıma geldiğinde yüreğimi yakıyor, içimi derinden acıtıyor. neşe öğretmen ve diğer şehit öğretmenler hiç unutulmamalı, isimleri hep zikredilmeli. neymiş zamanlaması manidarmış. yahu pes! şerefsiz köpeklerce adice şehit edilen gencecik bir öğretmeni anmak, hatırlamak manidarmış.
  neyse daha fazla yazıp da sinirlenmek istemiyorum, keşke yakın olsaydım ve ben de katılabilseydim böyle bir plana ama en azından oraya yakın olan arkadaşlarıma duyuracağım bu ziyaret planını.
 • pazar günü veli toplantısı yapıyoruz, keşke gelebilseydim dediğim etkinlik.

hesabın var mı? giriş yap