• borsada ipeke, kozaa ve kozal'a 10 saniyede taban yaptıran haber. olan yine küçük yatırımcıya oldu.
  • içindeki masumların en az maddi ve manevi zararı görmesini dilediğim el koyma işlemi.kötülüğe çanak tutanlarsa cezalarını çeksinler.
  • paralel yapı bitecek.bu hükümet yapamazsa yerine gelecek olan hükümet bunu yapacak yapmalı daha sonra sıra paraleli bu günlere getirenlere besleyenlere gelecek
  • bok boku kenefte bulurmus.

ulkede gelisiguzel at kostururken birbirinin pacasindan akan necaseti zevkle dilleyenler, yediklerinin bok oldugunu anca simdi soyleyebiliyorlarsa, topunun mustehakki budur.

herkes layigini bulacak. az daha zaman.
  • sabah gelen maaşı dağıtırken hisse senetleri ne olmuş diye yatırım hesabıma baktım. ipeke aldığıma göre biraz eklemişti. la bu cemaatcileri dağıtır bunlar satayım şunu dedim. telefon mu ne geldi. unuttum. kaçtı bir tarafıma.
  • zulum falan yoktur, calinti mali bir hirsiz diger hirsizdan almistir o kadar
  • benim bir minik senaryom vardı. hiç yazdım mı bilmiyorum.
    şimdi yeri geldi.
    önce feto devleti ele geçirdi. sonra akp bunlara kızdı ve onları oradan çıkardı. şimdi akp'de gidici olduğu için 1 kasım sonrası sonuç akpsiz ve fetosuz bir devlet.
    evet pırıl pırıl olmayacak ama en azından azılıları ortadan kalmış olacak.
    düğün davetiyesi basan bu şirketin şunca yılda "holding" olması sadece özel ilişkiler sayesinde olmuştur. bu yüzden doğrudur değildir yorum yapmadan üzülmeyeceğimi belirtmem lazım.
    ülkenin altını kazarken iyiydi değil mi?
    ipek holding'in aldığı altın madenlerinin sayısına hiç bakan oldu mu?
    yesinler birbirlerini.
  • (bkz: sizi götürdüklerinde ses çıkaracak kimse kalmayacak) * * *
  • biraz hızlı gitmiyor muyuz acaba dedirtir. bu ne hız..
  • bir sürü seviyesiz, kalitesiz, kültürsüz-bilgisiz ama silahşör-edepsiz yalakaya daha ekmek kapisi açacak hayirli vaka.
    ülkede nerede ise işsiz kalmadi ... ha gayret.
    beyler oylar akape'ye!
hesabın var mı? giriş yap